Рівняни активно долучаються до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівняни активно долучаються до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні» Рівняни підтримують сортування і роздільний збір сміття у місті. Долучаються мешканці обласного центру й до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні», який організувала компанія «Санком-Рівне».

— Приємно, що рівняни підтримують роздільний збір сміття у місті, адже це й справді важливо. Таке поводження з побутовими відходами дозволить зменшити кількість сміття, яке потраплятиме на сміттєзвалище. Ми вдячні всім, хто вже сортує відходи і викидає їх в окремий контейнер. А також надіємося, що рівняни, які ще не розпочали це робити, долучаться до нашої ініціативи, — зазначив директор «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, «Санком» пропонує рівнянам подбати про екологію свого міста та взяти участь у першому в Україні екологічному конкурсі «Стань Європейцем вже сьогодні». Переможець конкурсу отримає путівку в тур по містах Європи.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно розпочати сортувати сміття у себе в дома, викидати його в окремий контейнер та поділитися своїм досвідом запровадження роздільного збору сміття на фото. Фотографії з інформацією про їх автора можна надсилати у приватні повідомлення на сторінку «Санком-Рівне» в «Фейсбуці», на електронну адресу mysankom@gmail.com, або приносити в офіс компанії за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка, 45 (1 поверх).

Прийом фотографій триватиме з 22 вересня по 1 листопада. Кожному учаснику конкурсу буде присвоєно номер, який ми йому надішлемо. Далі всі учасники будуть запрошені на розіграш. Номерки тих людей, хто прийде будуть вкинуті у лототрон. Таким чином, переможець буде визначений шляхом обрання одного із номерів наосліп, який витягне найменший із присутніх на нагородженні.
29 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному привчають сортувати сміття з дитинства

Сортувати сміття і викидати його в окремий контейнер рівняни навчають дітей з дитинства. Так, до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні», який проводить «Санком-Рівне», долучився маленький учасник

Рівняни мають шанс обрати місце розташування контейнерів для сміття

Інколи рівняни нарікають, що контейнери для сміття знаходяться надто далеко від їх будинків і їм це не зручно.

Екскурсії на сміттєзавод возитимуть щоп’ятниці

Потрапити туди зможуть тепер усі охочі.

У Рівному шукають шляхи вирішення проблем зі сміттям

Невідповідність встановлених норм надання послуги та матеріально-техічної бази фірм-виконавців до фактичних об’ємів утворення відходів – одна з причин виникнення проблем із вивезенням сміття у

У Рівному пропонують заробити на виготовленні контейнерів

Рік тому в Рівному компанія «Санком» встановила перші окремі контейнери для збору пластикових пляшок. Наразі їх у місті налічується 60. Підприємство продовжує цю ініціативу та планує встановити
Популярные новости