Волонтерів навчатимуть у медколеджі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як у зоні бойових дій співпрацювати з медиками та аварійно-рятувальними підрозділами вчитимуть волонтерів. Для цього сьогодні на території Рівненського державного базового медичного коледжу (м.Рівне, вул. Мірющенка, 53) проведуть спеціалізовані медико-волонтерські навчання.

Зокрема, волонтери отримають практичні навики з надання домедичної допомоги у випадку великої кількості потерпілих внаслідок вогнепальних поранень під час надзвичайних ситуацій, в тому числі терористичних актів. При цьому головну увагу звертатимуть на правильність проведення домедичних маніпуляцій.

Медико-волонтерські навчання розпочнуться о 10 годині. Захід проходитиме на стадіоні медколеджу, а у разі несприятливої погоди — у спортзалі закладу.

Участь у навчаннях візьмуть представники КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області,волонтерських, громадських організацій.
20 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У центрі Рівного рятувальники навчають як діяти в надзвичайних ситуаціях

З 9 по 20 жовтня на Майдані Незалежності у Рівному функціонує мобільний консультаційний пункт Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та Головного управління ДСНС

На Рівненщині відкрили оперативно диспетчерський центр екстреної медичної д ...

Сьогодні після капітального ремонту відкрили Рівненський обласний оперативно диспетчерський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Він розміщений у тому ж приміщенні, що й станція

Сергій Рибачок перевірив готовність рятувальників Рівненщини до відновлювал ...

Готовність підрозділів ДСНС Рівненщини до проведення аварійно-відновлювальних робіт у звільнених від терористів населених пунктах Донбасу перевірили сьогодні обласні керівники.

Рівненських хірургів навчали, як лікувати поранених

Минулої п’ятниці у Рівненському обласному лікувально-діагностичному центрі зібралися хірурги з усієї області, щоб прослухати лекцію начальника кафедри військової хірургії Української

В Дубні відбувся семінар з самозахисту та військової підготовки «Захисти се ...

30 березня перед стадіоном «Спартак» відбулись навчання з військової підготовки та надання медичної допомоги. Семінар відвідало близько сорока осіб. Організатором заходу є ДМГО «Національний Альянс».
Популярные новости