Новости Ровно / Общество / У центрі Рівного рятувальники навчають як діяти в надзвичайних ситуаціях

У центрі Рівного рятувальники навчають як діяти в надзвичайних ситуаціях

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З 9 по 20 жовтня на Майдані Незалежності у Рівному функціонує мобільний консультаційний пункт Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Мета роботи пункту — навчити громадян діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вміти вберегти себе від біди.

Встановлений пункт є осередком консультаційної, просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед мешканців області.

На запрошення рятувальників до співпраці у мобільному консультаційному пункті відгукнулось чимало фахівців із інших служб: Товариство Червоного Хреста, благодійного фонду „Майбутнє без СНІДу”, ПАТ „Рівнегаз”, Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах, „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, ПАТ „Рівнеобленерго”, Рівненського обласного центру здоров’я та волонтери, які надають психологічну допомогу постраждалим у надзвичайних ситуаціях.

Робота консультантів мобільного консультаційного пункту організована таким чином, щоб кожний відвідувач міг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Кожен мешканець міста може звернутися до мобільного консультаційного пункту щодо роз’яснення порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуаціях та отримати пам’ятки, брошури, плакати та листівки з безпеки життєдіяльності.
17 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Утилізацією контейнерів з хімічними засобами захисту рослин займатиметься о ...

Як повідомив генеральний директор Товариства з додатковою відповідальністю «Плодорозсадник» Вадим Свінтозельський, на виконання протоколу № 10-08.3/788 оперативного засідання постійної комісії з

Сергій Рибачок перевірив готовність рятувальників Рівненщини до відновлювал ...

Готовність підрозділів ДСНС Рівненщини до проведення аварійно-відновлювальних робіт у звільнених від терористів населених пунктах Донбасу перевірили сьогодні обласні керівники.

Автомобіль для військових на Схід передала ОДА

Для потреб військових, задіяних у АТО на Сході країни, за згодою керівництва ОДА передали автомобіль ГАЗ-66.

За добу на Рівненщині сталося 7 пожеж

За минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області за сигналом «Тривога» здійснили 8 виїздів. Про це повідомляє ГУ ДСНС України

У Рівному студенти вчились гасити пожежі і надавати першу медичну допомогу

Найкращі знавці безпеки життєдіяльності серед студентів України у Рівному. В нашому місті завершився ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з цієї дисципліни. І якщо теоретична частина
Популярные новости