Новости Ровно / Общество / На Покрову в Дубно підвели підсумки конкурсу патріотичної пісні

На Покрову в Дубно підвели підсумки конкурсу патріотичної пісні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У наш буремний час зростає роль патріотичного виховання учнівської молоді. А пісня є однією із його складових. Тому відродження українських цінностей, до яких належить величезний пласт патріотичних пісень, з кожним роком нашої державності зростає.

Підтримати обдаровану молодь, сприяти розвитку її творчих можливостей, формувати патріотичні почуття і національну свідомість має на меті конкурс патріотичної пісні, який вже 8 рік поспіль організовує Дубенська районна рада.
На Покрову в Дубно підвели підсумки конкурсу патріотичної пісні
14 жовтня в районному Будинку культури пройшов фінал конкурсу, в якому взяли участь 14 вихованців закладів освіти району. Зі сцени лунали і повстанські пісні, пов’язані з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну, і пісні, які народились під час подій на Майдані.

За підсумками журі переможцями стали учні Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів Афанасієва Яна та Ліховенко Світлана (керівник Озірський Р.Ф), Петронюк Аліна та Кравчук Софія із Птицької ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Петронюк Г.А.), учениця Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Якута Наталія (керівник Кириченко Ю.Ю.) та Максимюк Іван, учень Грядківської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Ворачек О.І).

Юні таланти були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Інформує прес-служба Дубенської РДА
15 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Сьогодні в Рівному — традиційний конкурс «Червона калина»

Сьогодні о 13:30 у Рівному відбудеться загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю „Червона калина-2014”.

Рівнян запрошують відсвяткувати Покрову

Рівнян та гостей міста запрошують відвідати заходи з нагоди відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та 72-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

14-15 червня відбудеться обласний відбірковий конкурс "Червона рута – 2015 ...

14-15 червня 2014 року відбудеться обласний відбірковий конкурс ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2015», присвячений 200-річчю від дня народження

Найкращий кухар навчається у Рівному

У найсмачнішому конкурсі взяли участь 11 майбутніх кухарів.

Креативні бізнес ідеї рівненська молодь презентувала на конкурсі з економік ...

"Мої знання сьогодні-мій капітал завтра!" така назва VI загальноміського фестивалю- конкурсу з економіки. Участь беруть учні старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Конкурс цікавих