Новости Ровно / Общество, Фоторепортажи / На Дубенщині відкрито 10-й садочок з початку року

На Дубенщині відкрито 10-й садочок з початку року

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
14 жовтня 2014 року стало подвійним святом для жителів села Костянець Мирогощанської сільської ради на Дубенщині. У день Покрови Пресвятої Богородиці відбулось урочисте відкриття дошкільного підрозділу Костянецького навчально-виховного комплексу. Радість дітей, їх батьків розділили голова Дубенської райдержадміністрації Руслан Сивий, голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Вознюк, сільський голова Мирогощанської сільської ради Надія Чух.
На Дубенщині відкрито 10-й садочок з початку року
Від імені батьків 20-ти дошкільнят слова вдячності виголосила Віта Самкова, голова батьківського комітету Костянецького НВК, за конкретні дієві кроки районної влади щодо створення можливостей дітям сільської місцевості здобувати якісну дошкільну освіту.
На Дубенщині відкрито 10-й садочок з початку року
На Дубенщині відкрито 10-й садочок з початку року
На Дубенщині відкрито 10-й садочок з початку року
Це вже 10-й заклад в мережі дошкільної освіти Дубенського району відкритий з початку 2014 року. Здобуття якісної освіти залежить від фундаменту, який закладається у перші роки життя людини. Період раннього дитинства є визначальним у становленні фізично та психічно здорової особистості. Тому курс на високу якість дошкільної освіти залишається визначальним для району. Діяльність районної влади, органів місцевого самоврядування, відділу освіти, педагогів та батьків спрямована на досягнення оптимальних результатів освітньої роботи з дітьми дошкільного віку, наступності у реалізації як навчальних, так і основних виховних завдань.

Інформує прес-служба Дубенської РДА
15 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Відзначили кращих людей Дубенщини

Вже 9 років поспіль з ініціативи голови Дубенської районної ради Олександра Дехтярчука відбувається урочиста церемонія вручення відзнаки громадського рейтингу Дубенського району «Золотий колос».

Дубенщину відвідав Міністр аграрної політики і продовольства

20 липня 2014 року з робочим візитом село Мирогоща Дубенського району відвідав міністр аграрної політики і продовольства України Ігор Швайка.

На Козацькому Редуті вшанували всіх загиблих

6 липня 2014 року відбулося вшанування пам’яті загиблих козаків на Козацькому Редуті між селами Плоска та Семидуби.

Військовослужбовці з Дубенщини вже у бронежилетах

Голова Дубенської райдержадміністрації та голова Дубенської районної ради висловлюють подяку небайдужим громадянам, які підтримали ініціативу та зробили благодійні внески для придбання бронежилетів

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область
Популярные новости