Сьогодні в Рівному — традиційний конкурс «Червона калина»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні о 13:30 у Рівному відбудеться загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю „Червона калина-2014”.

14 жовтня о 13:30, у Рівному на Майдані Незалежності в День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 72-гу річницю створення Української Повстанської Армії відбудеться загальноміський огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю „Червона калина-2014”.

Нагадаємо, що огляд-конкурс був започаткований у 1994 році з ініціативи міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка і проводиться щорічно управлінням освіти Рівненського міськвиконкому.

Огляд-конкурс проходитиме у 2 етапи: проходження строєм і виконання військового вітання (відповідно до вимог Статуту Збройних Сил України) та виконання повстанської або козацької пісні під час проходження строєм. Планується виступ бандуристів Рівненського обласного ліцею. Учасники конкурсу зможуть посмакувати справжнім козацьким кулішем.
14 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Молодь зможе поспілкуватися з ветеранами УПА

14 жовтня 2014 року о 14 годині у відділі читального залу Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться вечір-зустріч «Згадаймо славу ту…» з учасниками визвольного руху

Рівнян запрошують відсвяткувати Покрову

Рівнян та гостей міста запрошують відвідати заходи з нагоди відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та 72-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

14-15 червня відбудеться обласний відбірковий конкурс "Червона рута – 2015 ...

14-15 червня 2014 року відбудеться обласний відбірковий конкурс ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2015», присвячений 200-річчю від дня народження

Конкурс краси "Міс Рівненщина" виходить на фінішну пряму

Красуні Рівненщини готуються до фіналу одного з найбільших конкурсів краси. Організатори "Міс Рівненщина" вже відібрали фіналісток, 23 дівчини представляють майже усі райони області, і лише одна з

На Рівненщині стартує конкурс «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року-2014».
Популярные новости
Loading...