Новости Ровно / Общество / Фермери запрошують мешканців Рівненщини на ярмарки

Фермери запрошують мешканців Рівненщини на ярмарки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
У суботу, 11 жовтня, в Рівному відбудеться сільськогосподарський ярмарок. З 8 години ранку на вулиці Набережній власну продукцію будуть продавати фермери, харчовики та переробники з Рівненської, а також Волинської та Хмельницької областей.

Мешканцям Рівненщини на ярмарку запропонують картоплю та інші овочі. Також торгуватимуть молочною продукцією, м’ясом та м’ясопродуктами, яйцями, борошном, цукром, крупами, рибою, яблуками та медом. Окрім цього, продаватимуть і саджанці. Вже традиційно ціни будуть нижчими, ніж на ринках. Тож мешканці області матимуть ще одну можливість закупити продукцію дешевше.

Окрім того, у неділю, 12 жовтня, у смт. Квасилів (вул. Б.Хмельницького) відбудеться традиційний сільськогосподарський ярмарок «Квасилівські торги».

А щонеділі в обласному центрі на вулиці Млинівській фермери області реалізовують овочі, зерно та іншу сільгосппродукцію за цінами виробника.
10 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині розпочинаються сільськогосподарські ярмарки

4 та 11 жовтня у Рівному відбудуться ярмарки високоякісної сільськогосподарської продукції безпосередньо від виробника.

Як фермери Рівненщини на Схід продукти харчування відправляли

Рівненщина продовжує допомагати мешканцям Донецької та Луганської областей. 10 тонн сільськогосподарської продукції сьогодні вирушили до Слов'янська. Це вже третій подібний виїзд. Цього разу продукти

У Рівному медовий бум!

Лікувальне солодке золото відтепер доступне багатьом рівнянам. У місті відкрився медовий ярмарок, на якому представлені найкращі сорти меду та продуктів бджолярства за низькими цінами.

Нагодувати кримських військовослужбовців вирішили рівненські фермери

Рівненські фермери сьогодні зробили свій вклад у підтримку військовослужбовців, частини яких дислокуються в Криму. Перейнявшись голодною блокадою українських солдат та офіцерів рівненські землероби

Рівненські фермери вимагають державної цінової політики

Готуються висунути свої умови підтримки фермерського руху в Україні представники асоціації фермерів Рівненщини. Вони зібралися в обласній адміністрації, аби вибрати делегатів на Всеукраїнський з'їзд
Популярные новости