Не службою єдиною: у Рівному військовим дали концерт

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівне: Військовослужбовців 55 бригади зв’язку Різдвяною програмою привітав музичний дитячий колектив Рівного.

Щоб послухати колядки у виконанні маленьких артистів в клубі військової частини зібралось більше двох сотень військовослужбовців всіх категорій, від рядового до полковника. Протягом виступу вихованці дитячого хору виконали більше трьох десятків колядок у різних стилях. Левову частку виступу склало виконання народних та класичних колядок саме Рівненського краю, також присутнім були представлені колядки інших регіонів.

За словами художнього керівника хорового колективу дитячого хору "CREDO" Тетяни Мись головну мету візиту досягнуто! - Юні артисти долучили військових до святкування Різдва Христового за національними традиціями.

- Приємно, що такі заходи відбуваються з ініціативи командування бригади, цим військові показують, що вони виховують патріотів, справжніх захисників свого народу, - підкреслила Тетяна Мись.

Після завершення виступу військові влаштували для дітей екскурсію під час якої гості відвідали кімнату бойової слави, побачили озброєння і військову техніку, ознайомились з умовами проживання військовослужбовців.

Як зазначив командир бригади зв’язку полковник Сергій Патапов в рамках святкування Різдва залучення творчих колективів для проведення культурно-виховних заходів особового складу стало вже традиційним.

- Завдяки маленьким артистам особовий склад отримав багато позитивних вражень, а також можливість трохи відпочити, - зауважив командир.

11 января 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.

Хомко привітав військових зі святом

Міський голова Рівного Володимир Хомко 4 грудня на урочистостях в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі привітав військовослужбовців 13 армійського корпусу з Днем

Напередодні 22 річниці Збройних Сил України у Рівному відбулися урочистості

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22 річниці Збройних Сил України під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки

У Рівному президентський оркестр подарував військовим свято

Подарунком з нагоди відзначення 22 річниці Збройних Сил України для військовослужбовців Рівненського гарнізону став виступ Національного президентського оркестру. На запрошення тимчасово виконуючого

Рівненські військові святкували річницю з Національним президентським оркес ...

Військові святкують. 22 річницю Збройних сил України у Рівному відзначають максимально музично. Аби потішити службовців новоствореного оперативного командування "Північ", до Рівного запросили
Популярные новости