Новости Ровно / Общество / Подача тепла у будинки залежатиме від погоди

Подача тепла у будинки залежатиме від погоди

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
До зими на Рівненщині підготовлені усі багатоквартирні будинки та соціальні заклади – 388 дитсадків, 677 шкіл та 86 медустанов. Теплоносій постачатимуть усі 787 котелень області. Готовність об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства також – стовідсоткова, Про це доповів заступник голови ОДА Тарас Пустовіт під час відеоселекторної наради із регіонами щодо підготовки до опалювального сезону 2014-2015 років під головуванням Віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Тим часом, за словами Володимира Гройсмана, подача тепла у будинки та об’єкти соціальної сфери залежатиме від погодних умов. У випадку зниження середньодобових показників температури зовнішнього повітря Мінрегіон доручить обласним адміністраціям забезпечити підключення тепла.

«Виходячи з того, що для проходження опалювального періоду з мінімальними потребами енергоносіїів, Україні не вистачає 5 мільярдів кубометрів газу. Тому економити потрібно сьогодні, оскільки при сильних морозах взимку маємо пройти пікові навантаження без жодних збоїв», - звернувся до представників областей Віце-прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
03 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Готовність Рівненщини до опалювального сезону обговорять на колегії ОДА

Завтра, 30 вересня, о 15 годині відбудеться колегія Рівненської ОДА.

Віце-прем’єр-міністр на Рівненщині відвідає школярів та поранених бійців АТ ...

Програма перебування у Рівненській області Віце-прем’єр-міністр України Олександра Сича 1 вересня.

Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енерг ...

Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу.

Комунальники Рівненщини готуються до зими

Наразі до нового опалювального сезону готова половина котелень Рівненщини. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт. А для того, аби теплоносій ефективно доходив до

Рівненщина – серед лідерів по розрахункам за газ

17 грудня відбулася Всеукраїнська селекторна нарада щодо стабільного функціонування систем життєзабезпечення під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.
Популярные новости