Новости Ровно / Общество, Фоторепортажи / У рівненських яслах-садку «Росинка» перейматимуть досвід європейського рівня

У рівненських яслах-садку «Росинка» перейматимуть досвід європейського рівня

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Саме так означив статусний рівень закладу і його найближчі перспективи міський голова Рівного Володимир Хомко, який сьогодні зустрівся з колективом ясел-садка № 43 «Росинка».
У рівненських яслах-садку «Росинка» перейматимуть досвід європейського рівня
Подякувавши за добру роботу, міський голова вручив колективу нагороди за перемогу в галузевому огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання у дошкільних навчальних закладах з нагоди Дня дошкільника. Те, що цей дошкільний навчальний заклад увійшов до трійки кращих в Україні серед закладів компенсаторного типу, Володимир Хомко назвав заслугою передусім педагогічного та батьківського колективів. Міська влада, наголосив, лише посприяла успіху, виділивши на розвиток садочка 154 тисячі гривень. І запевнив, що у закладі можуть розраховувати на допомогу міста й надалі.

«Росинку» відвідують дітки з ослабленим здоров’ям, в основному через захворювання органів дихання. Та вже буквально через рік відвідування цього зразкового санаторного садочка, констатує вихователь-методист закладу Наталія Глінська, їхні вихованці хворіють удвічі, а то й ще рідше. І це ніяке не диво. Бо до послуг малят тут – справжнісінький міні-санаторій: з інгаляторієм, галокамерою, сауною, фізіотерапевтичним кабінетом, залою для лікувальної фізкультури, «сухою» ванною… І все це щодня працює на дитяче здоров’я.
У рівненських яслах-садку «Росинка» перейматимуть досвід європейського рівня
У колективі молять Бога і про здоров’я своєї незмінної упродовж багатьох років завідувачки Євгенії Мамчук, бо, наголошують, саме вона є генератором і натхненником всіх нововведень у закладі, згуртовує працівників і батьків на креативну працю.
У рівненських яслах-садку «Росинка» перейматимуть досвід європейського рівня
Що виходить із таких колективних зусиль – це краще хоча б раз побачити. Особливо колегам-дошкільникам. Якщо судити з намірів очільника міста, то вже незабаром такі нагоди будуть реалізовані у формі семінарів як місцевого, так і державного рівня. А доречним «бонусом» від міського голови будуть 50 тисяч гривень на втілення ще одного задуму – креативного, якого нема ще ні в кого.

Марія КОРНІЙЧУК
02 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Мери міст Нідерландів перейматимуть досвід виховної роботи Рівного

25 вересня міський голова Рівного Володимир Хомко провів зустріч з професором Рене Кларісом з Нідерландів, з яким було обговорено досвід позашкільної освіти міста Рівного на прикладі Палацу дітей та

У Рівному на Остафова, 5 відкрили новий дитячий садок № 8

У Рівному з’явився новий дошкільний навчальний заклад. Урочисте відкриття ясел-садка №8 «Барвінок» відбулося 2 вересня.

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Мер Рівного представив нового прокурора міста

Перед початком засідання Рівненського міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко представив нового прокурора міста Тараса Ільящука. Він сьогодні прийшов на засідання виконкому.

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими
Популярные новости