Новости Ровно / Общество / Влаштовуючись на роботу, не погоджуйтесь на фіктивні трудові відносини

Влаштовуючись на роботу, не погоджуйтесь на фіктивні трудові відносини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Нелегальні трудові відносини з роботодавцем та виплата заробітної плати «у конверті» є недопустимими у суспільстві, яке прагне економічної, соціальної стабільності та фінансової незалежності.

Податківці Рівного постійно проводять роботу з виявлення порушень трудового законодавства та сприяють легалізації працевлаштування, забезпечуючи соціальні гарантії громадян та наповнення бюджету держави. Поряд з цим, є факти звернення до органу фіскальної служби з проханням захистити трудові права найманих працівників, посприяти легалізації виплати заробітної плати

Так, за 9 місяців поточного року до податкової інспекції міста Рівного від громадян надійшло 22 звернення щодо порушення трудового законодавства. За результатами розгляду таких звернень було проведено 25 перевірок, внаслідок чого державний бюджет отримав майже 40 тис. грн.

Варто зазначити, що у разі порушення трудових прав найманих працівників, слід повідомити контролюючий орган, в якому зареєстрований несумлінний роботодавець, звернувшись до фахівців податкової інспекції, які допоможуть оформити письмове звернення. Також, у Центрі обслуговування платників Рівного розміщена скринька для пропозицій і скарг, де кожен може залишити повідомлення про факти неналежного оформлення працівників, отримання заробітної плати «в конверті» тощо.

Перш за все, самі громадяни повинні бути зацікавлені в тому, щоб працювати офіційно та змусити роботодавців чесно платити зароблені гривні і не погоджуватись на фіктивні відносини.
02 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

В ДПІ у Рівному проводиться систематична робота з детінізації оплати праці

Боротьба із таким явищем, як „заробітна плата у конвертах”, відбувається за сукупністю адміністративних, економічних та правових методів.

Порушники законодавства при виплаті заробітної плати сплатили більше 274 т ...

З початку року за рахунок контрольно-перевірочної роботи податківці м. Рівного встановили 108 випадків порушень порядку нарахування та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб,

На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків ...

Під час кожної перевірки, що проводилися цьогоріч аудиторами ГУ Міндоходів області, встановлені порушення законодавства. Зокрема, виявлено 16 нелегальних працівників, яких залучено до оподаткування.

Кожне 10 звернення від мешканців Рівненської області прокуратурою задоволен ...

Органами прокуратури Рівненщини з початку цього року розглянуто понад 2600 звернень громадян, з яких вирішено по суті майже 1,5 тисячі заяв та скарг. Кожне десяте звернення за наслідками

Прокуратура Рівного шукає боржників

Прокурори реагують на дії керівників підприємств, установ, організацій, які не виплачують працівникам зароблені кошти.
Популярные новости