Працівники ДАІ Рівненщини навчають дітей «Дорожній грамоті»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У рамках проведення заходів під назвою «Увага! Діти на дорозі!» працівники ДАІ продовжують проводити профілактичну роботу з підростаючим поколінням з безпеки дорожнього руху.

Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму є одним із пріоритетних напрямків у діяльності працівників Державтоінспекції Рівненської області. Правоохоронці постійно проводять профілактичні заходи, направлені на попередження та недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю дітей.

У період проведення профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» працівники Державтоінспекції організовують Єдині уроки з безпеки дорожнього руху у підшефних загальноосвітніх навчальних закладах області.

Під час зустрічі з малечею інспектори ДАІ намагаються роз’яснити останнім правила поведінки на дорозі та наслідки невиконання вимог ПДР. Правоохоронці у ігровій формі розповідають школярам про основні причини, з яких діти опиняються під колесами транспортних засобів.

Окрім цього, діти з великим задоволенням беруть активну участь у вікторинах, які працівники ДАІ проводять під час зустрічі з ними. Найактивніші учасники отримували в подарунок тематичні блокноти.

— Ми постійно навчаємо дітей вимогам «Дорожньої грамоти». Однак, коли школярі бачать працівників ДАІ у форменому одязі, то зовсім по-іншому сприймають матеріал, який їм намагаються донести правоохоронці. Ми дуже вдячні інспекторам ДАІ, що вони знаходять час для того, щоб прийти до дітей і поспілкуватися з ними. Вони такі зустрічі дуже люблять – зауважила виконувачка обов’язків директора Рівненського навчально-виховного комплексу № 37 Рівненської міської ради Людмила Кащук.

Працівники Державтоінспекції Рівненщини і надалі продовжуватимуть проводити профілактичну роботу з дітьми, аби попередити дитячий травматизм на дорогах області.

Про це повідомили з прес-служби УДАІ УМВС України в Рівненській області.
15 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Працівники ДАІ Рівненщини повернулися із зони АТО

10 добровольців із числа працівників Державтоінспекції Рівненської області протягом місяця забезпечували правопорядок у зоні антитерористичної операції.

"Спіймав яму": у ДАІ Рівненщини проводять нараду

Захисти права водіїв та правильно оформи матеріали автопригоди.

Працівники Державтоінспекції демонтували таблички у Рівному

На Рівненщині поменшало табличок, які не передбачені діючими держстандартами. Демонтували їх працівники Державтоінспекції. Вони провели навіть перевірку по виявленню місць, на яких встановлені

Учні Рівненського економіко-правового ліцею перемогли в обласному конкурсі ...

У Рівному обирали найвеселіших та найкмітливіших юних інспекторів руху.

На Рівненщині дітям нагадали правила дорожнього руху на спеціальному уроці

"Сяючі браслетики" і корисні знання про правила безпеки на дорозі отримали учні Тараканівської загальноосвітньої школи на Дубенщині. Цікавий урок і винагороду за кмітливість підготували працівники
Популярные новости
Loading...