Військові на Рівненщині будують міст, який сполучить чотири села

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині військовослужбовці дорожньо-мостового підрозділу інженерної військової частини Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ завершують будівництво мосту через річку Горинь у селі Кричильськ Сарненського району.

Уже протягом трьох тижнів військові інженери наводять дерев’яну переправу через річку, аби сполучити чотири села, адже через Горинь проходить дорога районного значення. Зокрема, до Кричильська через 90-метровий дерев’яний міст до школи прямують старшокласники сіл Поляна, Угли, Убереж. Також, для селян через ріку найближчий шлях до полів, сінокосів, лугів для випасу худоби.

- Ми звернулися за допомогою до військових, які зголосилися допомогти, - зазначив секретар сільської ради Кричильська Іван Токов. – Для нас дістатися на другий берег – це питання життя села. Попередній міст ми будували дідівським способом, вручну, і він простояв десь чотирнадцять років та став аварійним. А цей новий, вже видно, - міцніший, бо робиться по-новому, як ми кажемо «по-воєнному». Для нас дуже важливо, що навіть в такий важкий час наші Збройні Сили знаходять можливість допомагати нам, не стоять осторонь, вони справді Захисники Вітчизни.

Старший групи військовослужбовців, які залучені до ремонту мосту розповів, що з військової частини інженери взяли ту техніку, яка необхідна з огляду на виконання ремонтних робіт. Міст важливий для рутинної життєдіяльності кількох сіл. 90-метрова у довжину конструкція в ширину має п’ять метрів. По ній, крім людей, спецтранспорту і худоби щодня курсуватиме й автобус «Школярик», а тому міст будуть максимально швидко, дотримуючись технології.

- Новий міст наводимо так, щоб він простояв не одне десятиліття, вибираємо хорошу деревину, робимо якісні опори, - додав старший групи. – Приємно бачити вдячність місцевих людей, які і добрим словом звернуться, і яблук чи молока принесуть. Вони щирі і добрі, а тому ми ремонтуємо міст з великим натхненням.



Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України
05 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

«Міст єднання» дофарбували

Вчора рівненська молодь закінчила фарбувати міст на вулиці Соборній, що над Устею та залізничними коліями.

Рівненські військові показали дітям умови своєї служби

У одній з військових частин оперативного командування Північ відбувся день відкритих дверей для вихованців молодіжного дитячого табору, який діє при одному з рівненських храмів Української

У Дубно реконструюватимуть "Міст - прапор"

"Міст - прапор" у Дубно реконструюватимуть. Принаймні такі плани у міської влади. Капітальний ремонт мосту через річку Іква планували ще минулого року. Проте тоді не вистачило коштів. Цьогоріч міст

На Рівненщині з'явився ще один жовтоблакитний міст [ФОТО]

У суботу, 7 червня, активна молодь міста Дубна, підтримавши ідею багатьох інших населених пунктів України, розфарбувала у кольори національного прапора міст, що знаходиться по вулиці Садовій.

Молодь Рівного пофарбувала паркан у синьо-жовті кольори

Рівне перевтілюється, та забарвлюється у яскраві синьо-жовті кольори. Молодь Рівного переймає досвід інших міст, і самотужки вирішила пофарбувати сірий, не примітний паркан мосту через Устю. Так юні
Популярные новости