Завдяки спільним зусиллям міської влади і батьків місто отримало новий садочок

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Завдяки спільним зусиллям міської влади і батьків місто отримало новий садочок
Завдяки спільним зусиллям міської влади і батьків місто отримало новий садочок – № 8, та додаткові групи у дошкільному закладі № 42.

У новий навчально-виховний рік 1 вересня вступили і дитячі дошкільні заклади міста. Для понад сотні малят нашого міста, їхніх батьків і не менш щасливих вихователів свято знань настало 2 вересня. Цього теплого сонячного дня відкрили новостворений дошкільний навчальний заклад – ясла-садок № 8 «Барвінок» на вулиці Остафова, 5. Розрахований садочок на 100, максимум – на 120 дітей. А це чотири групи, одна з яких ясельного віку і три дошкільного.

На подвір’ї дитсадочка «Барвінок» позавчора було як у віночку. Вдягнуті у святкові вишиваночки діти, їхні вихователі та батьки. Облямований жовтими та блакитними кульками святковий фасад. Коровай на вишитому рушнику вручають міському голові Володимиру Хомку. А за мить він разом із дітками та завідувачкою нового закладу Оленою Ляшук перерізають жовто-блакитну стрічечку, і всі після цього заходять досередини, де свіжо пахне фарбою і новими меблями. У групах затишно. Для ясельної групи ліжечка придбали одноярусні, для трьох дошкільних – двоярусні. Кожна група має яскраві меблі різних кольорів.

Завдяки спільним зусиллям міської влади і батьків місто отримало новий садочок
У закладі облаштували медичний кабінет, харчоблок з новітнім сучасним технологічним обладнанням, ігрові майданчики з тіньовими навісами.

Для того щоб зробити капітальний ремонт старої адміністративно-господарської споруди, де раніше розташовувалася школа «Центр надії», та ремонт приміщень під розташування груп і спалень для майбутнього дитячого закладу «Барвінок», закупити необхідні меблі та обладнання, м’який інвентар, іграшки, оснастити необхідним обладнанням кухню і медпункт, зробити поточний ремонт тіньових навісів та фасаду, з бюджету міста було виділено майже 2,26 мільйона гривень.

Ще одну додаткову групу на 25 місць створили і в дошкільному закладі № 42 «Калинонька», на що витрачено 120 тисяч гривень бюджетних коштів. Дитячі та кухонні меблі, посуд, господарську шафу, магнітну дошку, іграшки, килим і гардини придбано за батьківські кошти. Батьки зібрали на це 18 400 гривень. Для придбання постільної білизни використали ще 7 600 гривень – кошти з надання додаткових освітніх платних послуг.

Тож незважаючи на важкий рік, завдяки спільним зусиллям міської влади, управління освіти, батьківської громади вдалося бодай трохи скоротити чергу на місця в дошкільних закладах. За словами начальника управління освіти Василя Харковця, у дитячий садочок № 8 прийдуть ті малята, батьки яких стояли в черзі на дитячі заклади № 23 та № 45.

Людмила МАРЧУК
04 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному на Остафова, 5 відкрили новий дитячий садок № 8

У Рівному з’явився новий дошкільний навчальний заклад. Урочисте відкриття ясел-садка №8 «Барвінок» відбулося 2 вересня.

108 млн. гривень виділили для ремонту та будівництва доріг у Рівненській об ...

Сьогодні постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків погодила, які саме шляхи ремонтуватимуть.

Працівників Рівненської української гімназії скорочувати не будуть

У Рівному можуть залишитись без роботи 7 вихователів Рівненської української гімназії. На початку місяця з управління освіти надійшов наказ, згідно якого до 1 вересня 2014 року з метою економії

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область

Розваги для дітей і батьків пропонували у Рівненському ПДМ

Утретє зібрали давніх та нових друзів у рівненському палаці дітей та молоді. День розчулення - свято для наймолодших рівнян та їх батьків.
Популярные новости