Новости Ровно / Общество / 6 цивільних медиків Рівненщини поїхали на Схід

6 цивільних медиків Рівненщини поїхали на Схід

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Шість цивільних медичних працівників, серед яких - стоматолог, анестезіолог, хірург та фельдшери, поїхали з нашої області на Схід. Це працівники районних лікарень, підстанцій швидкої допомоги, Рівненської обласної дитячої лікарні та обласного перинатального центру. У зоні АТО наші лікарі надають медичну допомогу пораненим. Як повідомив заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Василь Височанський, деякі з цих медиків перебувають у зоні АТО від початку військових дій, адже поїхали добровольцями.
04 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Військові медики з Рівненщини рятують життя військовим на передовій

30 липня, з Рівного до районів виконання завдань виїхала лікарсько-сестринська бригада гарнізонного військового госпіталю.

Рівненські спецпризначенці поїхали воювати на схід

9 співробітників спеціального підрозділу "Сокіл" поїхали у зону АТО. Перед від'їздом чоловікам подарували тепловізор та масхалат.

500 кілограмів продуктів поїхали з Рівного у Святогірськ

На Рівненщині почали надавати допомогу звільненому від терористів місту Святогірськ, що на Донеччині.

Лікарі-добровольці із Рівненщини вирушили до Києва [ВІДЕО]

Лікарі-добровольці із Рівненщини вирушили до Києва. Більше 20 медичних працівників надаватимуть невідкладну допомогу пораненим, транспортуватимуть їх до столичних лікарень та повертаючись додому

З Рівного машини швидкої допомоги вирушають на Київ

Член Рівненського міськвиконкому, лікар-хірург Андрій Борник, щойно повідомив, що з лікарні на вул. Мірющенка вирушають до Києва машини швидкої допомоги обладнаних усім необхідним.
Популярные новости