У Рівному на Остафова, 5 відкрили новий дитячий садок № 8

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному на Остафова, 5 відкрили новий дитячий садок № 8
У Рівному з’явився новий дошкільний навчальний заклад. Урочисте відкриття ясел-садка №8 «Барвінок» відбулося 2 вересня.

Перетинали святкову стрічку міський голова Володимир Хомко разом із маленькими рівнянами. Привітати діток та вихователів садочку прийшов також й начальник управління освіти м. Рівне Василь Харковець.
За його словами, нині місто потребує таких закладів.

- Раніше тут існував садочок № 8, — розповідає Василь Харковець. — Коли впав природній приріст населення, не було дітей, у даному приміщенні знаходилася початкова школа «Центру Надія». Зараз вони мають уже своє приміщення. А оскільки у місті є нагальна потреба у дошкільних навчальних закладах, так як природній приріст пішов доверху, садочок було відновлено.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 75 місць. Сформовано буде чотири групи, одна із яких ясельного віку та три дошкільного.

Для відкриття закладу із бюджету міста було виділено 2 256 000 гривень. Витратили їх на капітальний ремонт приміщень та фасаду будівлі, придбання кухонного та медичного обладнання, посуд , м’який та твердий інвентар, а також на комплекти штор на вікна.

У закладі облаштовано медичний кабінет, харчоблок із сучасним технологічним обладнанням для приготування страв. Всі групи укомплектовані яскравими дитячими меблями. А для прогулянок створено дитячі майданчики.
Функціонуватиме ДНЗ №8 за адресою: м. Рівне, вул. Остафова, 5

До слова, нині у рівненському дошкільному навчальному закладі №42 «Калинонька» створено нову групу – «Ягідка». Прийняти вона зможе 25 дівчаток та хлопчиків.На відновлення функціонування групи використали 146 тисяч гривень. З них 120 тисяч бюджетних коштів, 18 400 – батьківських та 7 600 – кошти з надання додаткових освітніх платних послуг.

Як розповів міський голова Рівного Володимир Хомко, наразі у Рівному та й по всій Україні склалася дуже скрутна ситуація з дитячими садочками. Їх дуже не вистачає. Чому? Бо у 90-ті роки, коли впали показники народжуваності багато дошкільних закладів було продано, а тепер їх треба відновлювати.

- Попри всю фінансову скруту ми знайшли в бюджеті більше 2 млн. на цей дитячий садок, декілька мільйонів на садок по вулиці Кутузова, який теж здамо до нового року, вчора ми здали „Центр надії”, сьогодні ж ми відкрили нову додаткову групу на Макарова, 32а, 140 тисяч пішло на ремонт… і в тому ж напрямку будемо рухатись далі, — наголосив міський голова.
03 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Освітяни Рівненщини підсумували минулий навчальний рік та озвучили завдання ...

У Рівному відбулась щорічна серпнева педагогічна конференція. Цьогоріч вона пройшла в інтерактивному форматі відеоконференцзв’язку. Почути проблеми та дізнатись про досягнення можна було

У Рівному з’явиться 10 польських тролейбусів

Місту обійдуться вони у мільйон гривень.

Мер Рівного представив нового прокурора міста

Перед початком засідання Рівненського міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко представив нового прокурора міста Тараса Ільящука. Він сьогодні прийшов на засідання виконкому.

Мер Рівного пообіцяв купити на 40 тисяч ліжок, на яких ніколи не лежатиме

Три місяці ремонту, 200 тисяч гривень та 40-ліжко- місць. Така статистика сьогоднішнього відкриття відділення денного стаціонару у Рівненському пологовому будинку. На нього чекали як на дитину -
Популярные новости