Новости Ровно / Общество / Гурт «От Вінта» співав для поранених в АТО у Рівненському військовому госпіталі

Гурт «От Вінта» співав для поранених в АТО у Рівненському військовому госпіталі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цікавий і дуже душевний концерт для солдатів, поранених у боях з інтервентами, грав рівненський рокабілі-гурт «От Вінта» учора ввечері в клубі військового госпіталю. До речі, концерт уже другий, і бійці вже не просто слухали гурт, а й підспівували, коли лунали знайомі приспіви. А потім музиканти і поранені разом заспівали Український гімн і довго не розходилися, розмовляли про війну: чи вистоїть країна, бо ворог уже здійснив відкрите вторгнення.

Гурт «От Вінта» співав для поранених в АТО у Рівненському військовому госпіталі

Замість автограф-сесії артисти запросто роздарували цілу торбу своїх дисків, писали на конвертах побажання: «Одужуй і тримайся!».

– Ні, духом ми не падаємо, – сказав хтось із бійців. – Та хлопці дзвонять із траншей і кажуть, що на позицію російські танки пруть, а в них – лише гранати й автомати…

Гурт «От Вінта» співав для поранених в АТО у Рівненському військовому госпіталі

– Щодня у клубі госпіталю якийсь концерт, а то і два, – розповіла кореспондентові завідувачка клубу Лілія Білець. – Під оплески співав хор «Верес», капела бандуристок Мирослави Очерет, були колективи з будинку культури селища Городок. У п’ятницю дають концерт народна артистка Марія Фарина, студентки кафедри естради і Галина Цьомик. І «От Вінта» уже співали, першого разу – із «Фарінгейтом». Поранених возили на змагання КВН до «Текстильника». На лікуванні хлопці не сумують. Читають у палатах. Потрібно віддати належне рівнянам, бо за останній час дуже багато передали літератури. І майже всі рівненські газети десяток-два примірників привозять до госпіталю.

Гурт «От Вінта» співав для поранених в АТО у Рівненському військовому госпіталі

Концерти, книги і газети для поранених… Картина – як з минулої війни. А маніяки собі тішаться: «Крымнаш, крымнаш, крымнаш»…

Сергій СНІСАРЕНКО
29 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

38 поранених військових прибули сьогодні до Рівного

Сьогодні черговим військовим літаком з Дніпропетровська у Рівне прилетіли 38 військових, поранених у зоні проведення АТО.

У Рівному організували пункт збору книг та преси для поранених бійців

Рівнян просять приносити книги та періодику, які волонтери передають до Рівненського госпіталю.

У Рівненському аеропорту приземлився борт з пораненими місцевими бійцями із ...

У рівненському аеропорту здійснив посадку військовий літак з Харкова, яким доставлено 32 поранених бійці. Усі вони – учасники антитерористичної операції на Сході України.

До Рівного завітає гурт «Друга ріка»

21 лютого, тобто наступної п’ятниці, у Рівне з концертною програмою приїде гурт «Друга ріка».

Рівненський гурт "От Вінта" заспівав на Євромайдані

Рівненський гурт "От Вінта" заспівав на Євромайдані у Києві. Таким чином вони розважають тих, хто живе постійно на майдані у наметах. Велика сцена, на думку "отвінтістів", занадто далеко від народу.
Популярные новости