Новости Ровно / Общество / У Рівному відбулася акція «Досить годувати Путіна!»

У Рівному відбулася акція «Досить годувати Путіна!»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
24 серпня «Екоклуб» у центрі Рівного організував акцію «Досить годувати Путіна!». На фасаді кінопалацу «Україна» екоактивісти повісили зображення Путіна з ложкою та газовим вентилем. Вони закликають бойкотувати російські енергоносії – головний експортний товар Росії в Україну – та ще до початку опалювального сезону утеплити свої помешкання і встановити прилади обліку тепла.

«Годі сподіватися, що ЖЕКи, меценати чи держава відремонтують приватні квартири. Це прямий обов’язок їх власників. Або ми сплачуємо багато за ремонти будинків сьогодні, або ще більше – завтра. – Констатує координатор з енергозбереження «Екоклубу» Ілля Єременко. – У середньому, рівняни, у котрих будинки без лічильників тепла, платять за теплопостачання на 50% більше. Поки всі помешкання не будуть обладнані лічильниками, нам дуже складно говорити про ощадливе споживання енергії».
У Рівному відбулася акція «Досить годувати Путіна!»
У 2013 році Україна закупила 40% енергоносіїв в інших країн. Залежність від російського газу становить 56%, від ядерного палива – 100%. Голосні заяви усіх урядів про необхідність запровадження системи стимулювання енергоефективності досі виявлялися голослівними.

«Нам життєво важливо уже сьогодні створювати ОСББ і негайно проводити термомодернізацію житла, – впевнений Андрій Мартинюк, Голова Ради ГО «Екоклуб». – Клаптикове утеплення стін багатоповерхівок – це не лише порушення будівельних стандартів і безглузде витрачання коштів, а й оцінка «незадовільно» нашому вмінню домовлятися із сусідами. Аби перестати годувати режим Путіна, потрібно стати розумним господарем власного помешкання!»

Природоохоронці роздавали листівки із порадами енергозбереження на щодень, а також демонстрували роботу сонячного колектора та розповідали про утеплення будинків. Усі бажаючі могли отримати посібники по виготовленню сонячних установок для нагріву води та термоізоляції будівель.

Акцію «Досить годувати Путіна!» підтримали і в Одесі, Хмельницькому, Полтаві, Миргороді, Шепетівці, Татарбунарах. Активісти на головних площах своїх міст провели подібні акції, чим наголосили на необхідності розумного споживання енергоресурсів та єднання у боротьбі за енергонезалежність України.

Акція пройшла у підтримку EnergyEvolution.UA. – громадянської ініціативи, що має на меті поінформування простих українців щодо того, як берегти енергію.
25 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енерг ...

Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу.

Винних у "похованні" Путіна на Рівненщині не шукатимуть

На Рівненщині правоохоронці каратимуть за Путіна. Принаймні, спробу знайти винних у хуліганстві спробували тамтешні правоохоронці. Бо саме так кваліфікували встановлення у Костополі надгробка

Дитячі садки, школи і лікарні Рівненщини опалюватимуть деревиною і торфом

Замість газу - торф та деревина. Таку теплову перспективу для котелень Рівненщини пророкують вже цього опалювального сезону. Скоротити витрати газу на 30 відсотків на місцевих котельнях - це не лише

На Рівненщині з`явився банер для Путіна

Такий банер розмістили у місті Березне Рівненської області. Про це пишуть на сторінці «Бойкот Партии Регионов» у соцмережі Фейсбук.

Звернутися до Путіна за повернення радянських вкладів вирішили мешканці Рів ...

Вони пропонують створити українсько-російську комісію із визначення фактичного боргу вкладникам України колишнього ощадбанку пропонує Всеукраїнська спілка. Ошукані вкладники та акціонери України