Новости Ровно / Общество / Рівненщина прийняла 1007 переселенців

Рівненщина прийняла 1007 переселенців

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівненській області станом на 21 серпня зареєстровано 1007 переселенців (739 людей зі Сходу України та 268 – з Криму). 92 відсотків переселенців – це жінки з дітьми та пенсіонери. 26 родин є багатодітними.

За повідомленням департаменту соціального захисту населення ОДА, усі переселенці одержують належні їм соціальні виплати. Зокрема, допомогу при народжені дитини отримують 70 сімей, а 12 переселенцям перераховують виплати по інвалідності. Окрім того, 8 жінок оформили допомогу на дітей, як одинокі матері. Працевлаштовано 70 осіб.

Усі родини забезпечені тимчасовим житлом, повідомили в департаменті. Переселенці, переважно, проживають у своїх родичів, друзів і знайомих. Разом з тим, 27 сімей тимчасово поселені у кімнатах, наданих обласним штабом з переселення, переважно це гуртожитки та центр соціально-психологічної допомоги у Рівному.

За інформацією міжвідомчого координаційного штабу України, найбільше переселенців прийнято у місті Київ (більше 21 тисячі осіб), Дніпропетровській (14 тисяч), Запорізькій (14 тисяч) та Харківській областях (13 тисяч осіб). Найменша кількість розселених у Тернопільській (858 осіб), Волинській (869 осіб), Рівненській (1007 осіб) та Закарпатській (1141 осіб) областях.
22 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному діє банк допомоги для переселенців

Отримати одяг, взуття, а також речі домашнього вжитку громадяни, котрі вимушено переселилися із Криму та Сходу України можуть за адресою: м.Рівне, вул. Дубенська, 71 а.

На Рівненщині створили кімнату, де ідентифікуватимуть переселенців

Спеціалізовані кімнати діють поки що у чотирьох містах України -  Рівному,Києві, Житомирі та Тернополі. Вони потрібні для того, аби допомагати вимушеним переселенцям у вирішенні паспортних та

Кримчани та мешканці Сходу проживають на Рівненщині переважно у родичів

Станом на 10 червня на Рівненщині зареєстровано 113 родин з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З них 95 – цивільні, і ще 18 сімей військовослужбовців.

Соціальні виплати на Рівненщині поки профінансовані

У лютому соціальні виплати профінансували повністю.

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та
Популярные новости