Рівняни власноруч вишиватимуть оберіг для України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівняни власноруч вишиватимуть оберіг для України 17 та 18 серпня у Рівному на майдані Незалежності стартує рівненський етап всеукраїнської акції «Україна – разом!», яка претендує на Національний рекорд. Пересічні українці, у тому числі і рівняни власноруч вишиють величезну карту України (1,5х2,5 метри), яка проїде всіма областями України."Україна – разом" - це культурно-мистецька акція, спрямована на об’єднання за спільною справою - вишиванням карти України. Ескіз вишивки створено з використанням прапорів усіх областей України та Меджлісу кримсько-татарського народу. Ідея проекту - вишити оберіг для України, щоб кожен наділив вишиванку побажаннями миру та любов"ю до своєї країни.

Вишите полотно проїде всіма обласними центрами України, акція вже відбулась у Вінниці, завершиться у Києві, на Майдані Незалежності, у річницю революційних подій.

Після Рівного полотно відвідвідає Луцьк, Львів, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Одеса, і далі по карті на Схід. Завершиться в Києві. Крим вишивають переселенці.

Рівняни власноруч вишиватимуть оберіг для України

У Рівному буде організовано творчий майданчик, де до вишивання полотна організатори закликають долучатись як професійних вишивальниць, так і усі бажаючих.

Після того, як кожне місто вишиє свій регіон, карта передається далі, до сусідньої області.

Акція «Україна – разом!» вже претендує на національний рекорд. Національний реєстр Рекордів України офіційно погодився на фіксацію рекорду в номінації «Мистецтво» - «Карта України вишита вручну найбільшою кількістю вишивальників» (заявка №14_0261). Для встановлення рекорду необхідно побити попередній рекорд – 236 чол.

Початок акції у неділю, 17 серпня з 12 години дня, у понеділок , 18 серпня - впродовж усього дня на м-ні Незалежності.

14 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

День незалежності на Рівненщині пройде без гучних святкувань

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок підписав розпорядження про відзначення в області 23-ї річниці незалежності України.

У Рівному акція АнтиЩирук триває

Зібратись в знак протесту проти призначення начальником УМВСУ в Рівненській області Миколи Щирука вкотре закликають місцеві активісти.

У Рівному оживили області України

"Рівне за Єдину Україну". Флеш-моб під такою назвою пройшов сьогодні на майдані Незалежності у Рівному. Його учасники підкреслюють: Україна - неподільна держава. Хто долучився до акції та в чому її

У Рівному пройде акція "Йому потрібна родина" на підтримку затриманого ак ...

Зниклий у Києві активіст рівненського Євромайдану Іван Мартинов - сирота.

У Рівному відбулася перша акція на підтримку Євромайдану

У Рівному відбувся автопробіг на підтримку Євромайдану. У ньому взяло участь понад 20 автомобілів. Ініціатиори проведення автопробігу автоклуб "VSOP".
Популярные новости
Loading...