Новости Ровно / Общество / Рівняни пікетували ЖКП "Перспективне"

Рівняни пікетували ЖКП "Перспективне"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівняни пікетували ЖКП "Перспективне" Понеділок у Рівному розпочався з пікету житлово-комунального підприємства "Перспективне". Мешканці будинків, які обслуговує це ЖКП прийшли з вимогами до комунальників. Вони невдоволені роботою майстрів, працівників та самого керівника. Люди переконані - тарифи завищені, працівників у жеку забагато, тому людські гроші йдуть на утримання 140 працівників "Перспективного", а не на ремонт та утримання будинків.Таку оцінку за рік роботи комунальників ЖКП Перспективне винесли мешканці понад сорока будинків, які обслуговує це підприємство. Оббивати пороги чиновницьких кабінетів люди втомилися, тому об'єдналися, щоб висунути свої вимоги до комунальників.

Мешканці вимагають прозорості роботи ЖКП, підозрюють, що ті працюють нечесно. Тому хочуь, щоб комунальники співпрацювали з активістами будинків. Окремі мешканці прийшли познайомитись з керівником ЖКП.

Керівник підприємства до людей на розмову вийшов. Пояснює, роблять що можуть, адже майже усі будинки потребують капітального ремонту.

Та пікетувальники невгамовні. Кажуть, половина сплачених грошей йде на зарплатню, тому будинки і надалі залишаються занедбаними. Тож вимагають змінити керівництво ЖКП і заодно перевірити діяльність комунальників. Щоправда, окремі мешканці в такій активністо запідозрили бажання розвалити підприємство.

Після тривалих розмов та суперечок, люди вирішили свої вимоги передати не лише керівнику підприємства, а й міському голові. Сподіваються, їх почують, і гроші які платять, підуть на утримання будинків, а не утримання керівництва обслуговуючого підприємства.

12 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному з’явилося ще одне ОСББ

Житлово-комунальне підприємство «Перспективне» втратило ще один будинок. Мешканці будинку №20 по вулиці Мельника створили ОСББ.

У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого

Відрізаними від європейської цивілізації та покинутими на самоті зі своїми проблемами відчувають себе мешканці вулиці Здолбунівська, що у Рівному. Вони живуть поблизу ринку Дикого, і через це замість

У рівнян загострюються хвороби через недбальство комунальників

Більше п’яти років власники квартири у багатоповерхівці на вулиці Волинської Дивізії 23 живуть із грибком.

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що

У Рівному смердючі нечистоти комунальники виливають прямо на вулицю

Війною війною, а проблеми міста вирішувати потрібно. Сьогодні комунальники господарювали на вулиці Хвильового. Мешканці будинку №23 скаржилися на дії працівників житлово-комунального підприємства.