На Антимайдан привезуть рівненських курсантів ДСО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

У п’ятницю ввечері до Києва виїдуть курсанти Рівненського вищого професійного училища ДДСО при МВС України. Їх везуть на Антимайдан. .


Студентів привезуть на два дні — суботу й неділю. За це їм заплатять по 200 грн. При цьому, їм навіть не розповідають, куди їх везуть. Кажуть лише, що «їдуть в Київ підтримати Європу і заробити гроші». Наразі назбирали вже цілий автобус курсантів.


Дехто зі студентів каже, що в будь-якому випадку приєднається до протестувальників на Майдані.


У Рівненському училищі ДСО готують міліціонерів охорони, інкасаторів, кінологів, інкасаторів і водіїв для Державної служби охорони і недержавних охоронних фірм.
Источник: vse.rv.ua
13 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Близько 300 рівнян 12 грудня поїхали до Києва на Євромайдан

Запис добровольців і надалі проводять партійці з опозиційних сил. З місцевих партійних штабів кажуть, що охочих менше не стало, у порівнянні з учорашнім днем.

То навіщо ж ППСників Рівного відправили у Київ?

Мирного діалогу з мітингувальниками прагне влада. І збільшує контингент правоохоронців у столиці. Цієї ночі з Рівного до Києва відправили кілька десятків працівників патрульно-постової служби. Колеги

ТОП-10 вимог рівненського студентства до української влади

Тюрми для бандитів! Студентам - волю! Під такими гаслами сьогодні у Рівному відбулась мирна акція студентської солідарності. Рівненська молодь зібралась біля пам'ятника Першої вчительки на підтримку

7 грудня громадська автоколона Львів-Київ їхатиме на Євромайдан через Рівне

Організатори запрошують долучитися до такої акції протесту і рівненських водіїв. Збір у Рівному - о 9 ранку біля зоопарку.

Рівненським студентам дозволили страйкувати?

Перша перемога студентського Майдану: Табачник злякався і дозволив студентам мітингувати.
Популярные новости