Новости Ровно / Общество / Психолог із Донеччині опановує фермерську майстерність на Рівненщині

Психолог із Донеччині опановує фермерську майстерність на Рівненщині

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Психолог із Донеччині опановує фермерську майстерність на Рівненщині З психолога перекваліфікувався на фермера. Через військовий конфлікт на Донеччині 52-річний житель Амвросіївки вперше в житті взявся за вила. Володимира Линаренка прихистила родина фермерів з рівненського села Велика Омеляна. За дах над головою психолог взявся допомагати по господарству. Будь-яка робота на фермі стала для нього відкриттям і викликом.Тека власних віршів — це найдорожче, що Володимир прихопив з рідної Амвросіївки. Війна на Донбасі розколола його сім’ю. Матір поїхала до рідних у Росію. З нею тепер немає зв’язку. Як активний учасник Майдану, вирішив перебратися на Західну Україну. Прихисток йому надала родина фермерів з Рівненщини.

Так Володимир за місяць здружився з фермером Леонтієм Логіном і його дружиною Олесею. Родина обробляє 30 гектарів землі: вирощують городину, мають свою техніку, а живуть з продажу молока. Фермери тримають 15 корів, щодня в Рівному збувають 150 літрів молока. Біженцям пропонують дах над головою, а ще платять за роботу. Однак на заявку через соціальну службу відгукнувся лише Володимир. На фермі життя психолога змінилося кардинально. Встає вдосвіта і роботи у господарстві не цурається. Хоча не приховує, праця на селі каторжна.

Вперше в житті донеччанину довелося доглядати за худобою. Щодня він ганяє на пасовище і назад ціле стадо корів. Дивується, наскільки розумна худоба.

Господарю Володимир допомагає виконувати найтяжчу роботу. Зерно вже зібрали, нині заготовляють солому. Леонтій на тракторі подає важкі тюки, Володимир складає в стіг.

З першого разу у Володимира не виходить. Фермер не сварить, бо розуміє, гостю, який ніколи не працював на фермі, все дається тяжко. Проте, радіє — переселенець не лінується.

Хоч Володимир працює щодня, але заробіток брати відмовився. Вдячний за смачний обід, дах над головою та мирне небо. Запрошував приїхати товаришів, але ті залякані пропагандою, бояться. Господарі ж готові прийняти ще з десяток переселенців.

Через війну на Донбасі Володимир не має натхнення читати вірші, написані на Майдані. Щодня з пані Олесею телефонують до знайомої активістки в Донецьк і просять виїхати. Майданівка Юлія відмовляється кидати домівку в скрутну хвилину.

07 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині дільничний інспектор допомагає родині мобілізованого

Доки син захищає Батьківщину на Сході, в цей час дільничний інспектор Рівненського райвідділу, який обслуговує територію Зорянської сільської ради, Вадим Довгалюк допомагає жінці по господарству.

Вбивство на Рівненщині: пішов з товаришем у ліс покурити і забив його до см ...

У селищі Клевань розкрито вбивство 32-річного місцевого мешканця. Його знайшли з проламаним черепом у лісосмузі. Як виявилось смертельних травм йому завдав 22-річний односельчанин Володимир.

Рівнян запитають чи хочуть вони фестивалити з сиром та вином

Бути чи ні у Рівному фестивалю сиру та вина мають вирішити мешканці міста. Про це заявив мер Рівного Володимир Хомко.

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими

У Рівному пройде акція "Йому потрібна родина" на підтримку затриманого ак ...

Зниклий у Києві активіст рівненського Євромайдану Іван Мартинов - сирота.
Популярные новости