На Рівненщині показують фільми про права людей

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про права людей - з екрану. На Рівненщині презентували мандрівний фестиваль документального кіно про права людей Docudays UA.




В нашій області його організували вперше за 10 років існування фестивалю. До програми увійшли фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно з багатьох країн світу. Серед них роботи, які висвітлюють право людини на мирний протест, вільне пересування, освіту тощо. На Рівненщині безкоштовно показуватимуть тематичні стрічки у вищих навчальних закладах, місцях відбування покарань та для вчителів, щоправа до 20 грудня. Цьогоріч кінопокази на фестивалі Docudays UA об’єднані гаслом – "Вибір є!". ТОж покликані на прикладі героїв документальних фільмів з різних країн показати українському глядачеві, що у кожного з нас завжди є вибір: змиритися з авторитарним, диктаторським режимом чи боротися за перемогу демократії; виходити на акції протесту чи відсиджуватися вдома; вимагати від влади прозорості та відкритості у прийнятті рішень чи давати хабарі. Тож відкривали фестиваль показом фільму "Доволі! До волі…"




Источник: rivne1.tv

12 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному відбудеться прем’єра документального фільму "Красна Маланка"

У грудні цього року кінотеатрами України стартують покази документального фільму “Красна Маланка".

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть

На Рівненщині керівника профспілки судитимуть за підкуп

Прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно голови однієї з профспілкових організацій обласного центру за ч.3. ст.368-3 КК України (підкуп службової особи).

Визначили кращих волонтерів Рівненщини

Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" вперше провів конкурс на визначення кращого волонтера року на Рівненщині.

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.
Популярные новости
Loading...