Помолились за душі українських патріотів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Помолились за душі українських патріотів
Восьмий рік поспіль збираються тут люди, яким не байдужа доля України. Місцина ця позначена невеличкою каплицею в долині на узліссі поміж селами Ігнатівка та Придорожне.

І хоча це вже територія Млинівщини, приїздять сюди переважно люди з Дубна. Бо збудована капличка на прохання і за сприяння дубенчанки Марії Збирун. Той, хто хоч раз підходив до каплиці, зміг відчути, як під ногами «ворушиться» земля:невеличка будова стоїть на глибокій криниці, у якій покоїться прах близько 300 українських патріотів. Так жорстоко у далекому 1943 році спецзагін НКВС розправився з нашими земляками, для яких вільна, незалежна Україна була понад усе.
У числі замордованих – батьки Марії Сергіївни та її рідний брат. Жінка, якій незабаром виповниться 90 років, збудувала капличку не лише заради пам’яті своїх рідних. Каплиця – то символ нескореності, незламності духу українського народу, як підтвердження того, що жертви як часу воєнного, так і нинішнього, покладені на олтар свободи та незалежності, не були марними.
Ось і минулої неділі з ініціативи Дубенського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, яке очолює Святослав Метелюк, біля каплиці відбулась поминальна служба, яку здійснив настоятель Свято-Петро-Павлівської церкви с. Малі Сади о.Віктор. У заході взяли участь хор патріотичної пісні з Дубна, представники влади Дубенського та Млинівського районів: заступник керівника апарату Дубенської РДА Юрій Шесталюк, керуючий справами виконавчого апарату Дубенської районної ради Сергій Гаврилюк, керуючий справами виконавчого апарату Млинівської районної ради Василь Лащук.
Після короткого мітингу до каплички лягли вінки та квіти.

Прес-служба Дубенської РДА
21 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міський голова Рівного залишився без премії

Володимир Хомко та його заступники у червні працювали без премій.

На Козацькому Редуті вшанували всіх загиблих

6 липня 2014 року відбулося вшанування пам’яті загиблих козаків на Козацькому Редуті між селами Плоска та Семидуби.

Військовослужбовці з Дубенщини вже у бронежилетах

Голова Дубенської райдержадміністрації та голова Дубенської районної ради висловлюють подяку небайдужим громадянам, які підтримали ініціативу та зробили благодійні внески для придбання бронежилетів

Тисячі українських патріотів приїхали вшанувати полеглих під Берестечком [В ...

Вшанувати полеглих у смертельному протистоянні українського козацтва і поляків під Берестечком у село Пляшева Рівненської області приїхали тисячі українських патріотів. Як і щороку в дев'яту неділю

Ще одне місто на Рівненщині підтримало Євромайдан

4 грудня у м. Березне відбувся мітинг на підтримку загальнонаціональної акції протесту Євромайдану
Популярные новости
Loading...