У Рівному відкрили склад прийому продуктів жителям сходу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

На Рівненщині відкрито склад, де прийматимуть продукти тривалого терміну зберігання для мешканців східних областей. Асоціація фермерів та приватних землевласників спільно з Рівненською ОДА координуватимуть збір харчів.


- Продукти збирають від волонтерів, підприємців, фермерів та небайдужих громадян. По мірі формування партії, харчі відправлятимуть у населені пункти, звільнені від терористів, Донецької та Луганської областей. Не виключено, що скоординуємо свої дії з міською владою та громадськими активістами, - зауважив на прес-конференції голова Рівненької ОДА Сергій Рибачок.


Склад працюватиме за адресою: вулиця Грушевського, 2а (на території колишнього овочесушильного комбінату), щоденно, крім вихідних, з 9.00 до 16.00. 15 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненщина зібрала гуманітарний вантаж для донеччан

Налагодити нормальне життя після кількамісячних боїв належить мешканцям звільнених від сепаратистів населених пунктів Донеччини та Луганщини. Аби допомогти їм у цьому, Рівненщина зібрала продукти

У Рівному біженці можуть отримати гуманітарну допомогу

Як повідомили в департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА, на урядову гарячу лінію, гарячу лінію облдержадміністрації постійно звертаються громадяни, що бажають надати гуманітарну

Кримчани та мешканці Сходу проживають на Рівненщині переважно у родичів

Станом на 10 червня на Рівненщині зареєстровано 113 родин з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З них 95 – цивільні, і ще 18 сімей військовослужбовців.

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.

Харчі на Рівненщині дешевші, ніж в середньому в країні

Дешевші, ніж в інших областях, продукти на Рівненщині. Бо ними область сама себе забезпечує - стверджують в облдержадміністрації.