Новости Ровно / Общество / У Рівному відкрили склад прийому продуктів жителям сходу

У Рівному відкрили склад прийому продуктів жителям сходу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

На Рівненщині відкрито склад, де прийматимуть продукти тривалого терміну зберігання для мешканців східних областей. Асоціація фермерів та приватних землевласників спільно з Рівненською ОДА координуватимуть збір харчів.


- Продукти збирають від волонтерів, підприємців, фермерів та небайдужих громадян. По мірі формування партії, харчі відправлятимуть у населені пункти, звільнені від терористів, Донецької та Луганської областей. Не виключено, що скоординуємо свої дії з міською владою та громадськими активістами, - зауважив на прес-конференції голова Рівненької ОДА Сергій Рибачок.


Склад працюватиме за адресою: вулиця Грушевського, 2а (на території колишнього овочесушильного комбінату), щоденно, крім вихідних, з 9.00 до 16.00. 15 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненщина зібрала гуманітарний вантаж для донеччан

Налагодити нормальне життя після кількамісячних боїв належить мешканцям звільнених від сепаратистів населених пунктів Донеччини та Луганщини. Аби допомогти їм у цьому, Рівненщина зібрала продукти

У Рівному біженці можуть отримати гуманітарну допомогу

Як повідомили в департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА, на урядову гарячу лінію, гарячу лінію облдержадміністрації постійно звертаються громадяни, що бажають надати гуманітарну

Кримчани та мешканці Сходу проживають на Рівненщині переважно у родичів

Станом на 10 червня на Рівненщині зареєстровано 113 родин з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З них 95 – цивільні, і ще 18 сімей військовослужбовців.

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.

Харчі на Рівненщині дешевші, ніж в середньому в країні

Дешевші, ніж в інших областях, продукти на Рівненщині. Бо ними область сама себе забезпечує - стверджують в облдержадміністрації.
Популярные новости