Рівненська молодь вчилась в таборі Бойового Молоту виживанню в екстремальних умовах

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З 11 по 13 липня відбувався тренувальний табір Рівненської обласної громадської організації «Бойовий Молот». Молодь вчилась основам самозахисту та виживання в екстремальний умовах.Життя в таборі розпочинається з ранкової руханки та пробіжки. Тим часом чергові по кухні готують сніданок. Військова дисципліна обов'язкова для табору, тому керівника табору Івана Гетьмана слухаються, чітко виконують накази. Якщо в чоті провинився один - карають всіх.

Тренери розповіли хлопцям і дівчатам про речі першої необхідності, які завжди мають бути в бійця в разі бойових дій чи небезпеки. Молодь ознайомилась з орієнтуванням на місцевості. Вивчили як рухатись по азимуту та дізнались що робити, якщо немає ніяких засобів звязку. Тим часом чергові готують обід, а викладачі діляться з молодими колегами своїм досвідом.

Подібні навчання проводитимуть системно. Нестабільна ситуація в країні потребує від кожного громадянина максимальної концентрації та розуміння. Підготувати себе та своїх рідних до екстремальних подій- ціль проведення подібний таборів.
«Час минув насичено, з користю для активістів "Бойового Молоту" та їх наставників, - зазначив голова Рівненської обласної громадської організації УНСО Ярослав Гранітний.

Громадська організація зібрала молодих людей, зацікавлених в оволодінні мистецтва самозахисту та виживання.

«Табір який ми організували - не просто приємне проведення часу з друзями та побратимами, а також і підготовка, як духовна так і моральна, нових, сильних духом та тілом молодих бійців. Ми всі прекрасно бачимо яка непроста ситуація в країні, і чудово розуміємо наше основне завдання - підготуватись до війни, - сказав організатор табору Іван Гетьман.

14 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Ярослава Гранітний очолив силовий блок обласної організації «правих»

Ярослава Гранітного вигнали весною із «Правого сектора». Тоді його виключив сам Дмитро Ярош — на прохання Романа Коваля, оскільки Гранітний не підпорядковувався наказам останнього.

Рівненські військові показали дітям умови своєї служби

У одній з військових частин оперативного командування Північ відбувся день відкритих дверей для вихованців молодіжного дитячого табору, який діє при одному з рівненських храмів Української

В Дубні відбувся семінар з самозахисту та військової підготовки «Захисти се ...

30 березня перед стадіоном «Спартак» відбулись навчання з військової підготовки та надання медичної допомоги. Семінар відвідало близько сорока осіб. Організатором заходу є ДМГО «Національний Альянс».

Військові Рівненщини випробовують свої сили у бойових умовах.

Таємні військові навчання проходять нині під Рівним. Військові кажуть, такі ж заходи проводять військовослужбовці усіх підрозділів сухопутних військ Збройних сил України на власних полігонах та

У Рівному готуються до Кубку міського голови з футзалу

Найближчими днями у Рівному розпочнуться чергові футзальні змагання - це Кубок міського голови Рівного.
Популярные новости
Loading...