Новости Ровно / Общество / Як у Рівному свято вулиці Поштової відзначали

Як у Рівному свято вулиці Поштової відзначали

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як у Рівному свято вулиці Поштової відзначали У Рівному влаштували свято однієї вулиці. Жителі Поштової відчинили навстіж свої домівки, аби рівняни знали про їхню, колись Аптекарську, потім Олеко Дундича і врешті знову Поштову вулицю якомога більше. У закутки історії зазирали і кореспонденти "Першого Місцевого".Тут у кожного дворику - своя історія. На свято вулиці мешканці Поштової радо показують назагал, як живуть нині. Заодно розповідають історію, з якою будинки добули до сьогодення. Любов Чирук знає точно - її помешкання за Польщі належало відомому лікарю Сегалу.

Будинок лікаря жінка не міняла, навіть віконні рами і ставні - оригінальні. У хаті зберігає усе, на що багата історія про аптекаря.

Поціновувачі історії перегортають фотоальбоми, які рівняни принесли на свято. Поштової вулиці на знімках дуже мало, бідкається фотохудожник Олександр Харват, який для свого фотоальбому про Рівне таких відібрав лише дві. Одна з вождями пролетаріату у радянські часи та інша з пам'ятником гетьману Хмельницькому.

Скільки саме років Поштовій - краєзнавці не рахують. Цінність вулиці кажуть, не стільки у архітектурі, як у людях, які тут мешкали у різні роки. Особливо, після війни.

Поштовою вулиця стала, бо приміщення пошти до 1936 року було саме тут. Мешканці відкрито заявляють, хочуть бачити її пішохідною. Щоб у будні на дорозі у три метри завширшки не паркувались автомобілі, а було де розгулятися туристу.

14 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному з’явилося ще одне ОСББ

Житлово-комунальне підприємство «Перспективне» втратило ще один будинок. Мешканці будинку №20 по вулиці Мельника створили ОСББ.

У Рівному відбудеться свято однієї із найстаріших вулиць

Як пише на своїй сторінці у Фейсбук рівненський історик і краєзнавець Галина Данильчук, у Рівному оживе вулиця:

Що з’явиться на прибудинковій території одного з рівненських гуртожитків?

Мешканці гуртожитку на вулиці Відінській 37 живуть по-сусідству із розваленим приміщенням. Колись тут була крамниця. Однак, вже більше 15 років вона не функціонує і приміщення із впливом часу

У Рівному швидка не доїхала до хворого через несанкціонованих торговців?

Смерть від людської впертості та байдужості. Саме так мешканці двох будинків поблизу ринку "Північний" у Рівному говорять про нині покійну сусідку. Обурені торгівлею у невстановлених місцях рівняни