Як підтримують земляків рівняни, які проживають за кордоном?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Україна ми з тобою! Так підтримують земляків українці, які проживають за кордоном. Вони стурбовані ситуацією, яка склалася у рідній країні, і не можуть стояти осторонь. Українці за кордоном об'єднуються і влаштовують акції на підтримку мітингувальників. До наших співвітчизників приєднуються й іноземці — друзі активістів.Соцмережі рясніють повідомленнями від наших земляків, про їх активність у європейських країнах. Акції на підтримку Євромайдану українці влаштували в Італії, Іспанії, Австрії, Чехії, та Польщі. У Відні активістів зібралося до півтисячі.

Свою єдність з нашим Майданом засвідчили українці у Варшаві. Вони виходили і під стіни українського посольства, розповідають очевидці.

Масова демонстрація в підтримку вибору Українського народу відбулася у Вроцлаві. Активісти гучно заявили про події, які відбуваються в Україні і зачитали три листи до українського, польського народів, та до світової спільноти.

Активістів підтримали і поляки. Усього на акцію зібралося близько двох сотень людей, переважно студентів, які навчаються у Вроцлаві.

Наші земляки стурбовані подіями, які відбуваються в Україні. Нагадують у Європі справді не легко, однак на батьківщині ще складніше. Тому, кажуть, зміни потрібні українцям.

Активісти кажуть, їхні подальші дії залежать від ситуації в Україні.


Источник: rivne1.tv

10 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному б`ють організаторів студентського Євромайдану

У місті почастішали напади на активістів Євромайдану.

У рівненській автоколоні є і жінки-водії

Автоколона на підтримку "Євромайдану" вирушила з Рівного о 10-ій ранку. У Білій криниці рівненські водії близько години чекали однодумців зі Львова та Луцька. Загалом з Рівного зібралося на столичний

У Рівному відбулася перша акція на підтримку Євромайдану

У Рівному відбувся автопробіг на підтримку Євромайдану. У ньому взяло участь понад 20 автомобілів. Ініціатиори проведення автопробігу автоклуб "VSOP".

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4

Українці перестають купувати автомобілі

У листопаді показники іще скоротилися - до менш, ніж 15 тис. авто. Це майже на 3% менше, ніж у жовтні, і на 18% менше, ніж рік тому, коли в Україні було продано до 18 тис. автівок.
Популярные новости
Loading...