У Рівному мітингувальники вимагали не допустити силового розгону київського Євромайдану

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Хвиля пікетів у Рівному продовжується. Майже сотня активістів та прихильників опозиційних політичних сил сьогодні нагадали про себе під стінами Рівненської обласної державної адміністрації. Люди вимагали не допустити силового розгону київського Євромайдану та звільнити від важкої роботи на благо виборців депутатів рівненської облради.Люди, які сьогодні зібралися під стінами рівненської облдержадміністрації одностайні - влада не повинна розганяти Євромайдан у Києві. Також активісти підтримують ініціативу опозиційних політиків і вимагають аби Президент України подав у відставку.

Також мітингувальники вимагають розпустити Рівненську облраду. Для цього вимагають від представників опозиції обнулити свої виборчі списки та скласти мандати.

На діалог з владних кабінетів до людей ніхто не вийшов. Ніяких офіційних звернень мітингувальники також не заносили, тому постоявши пів-години люди розійшлися. Більшість з них одразу вирушили на Київ, аби вже на барикадах відстоювати свою громадянську позицію.


Источник: rivne1.tv

10 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Як підтримують земляків рівняни, які проживають за кордоном?

Україна ми з тобою! Так підтримують земляків українці, які проживають за кордоном. Вони стурбовані ситуацією, яка склалася у рідній країні, і не можуть стояти осторонь. Українці за кордоном

ТОП-10 вимог рівненського студентства до української влади

Тюрми для бандитів! Студентам - волю! Під такими гаслами сьогодні у Рівному відбулась мирна акція студентської солідарності. Рівненська молодь зібралась біля пам'ятника Першої вчительки на підтримку

У Рівному б`ють організаторів студентського Євромайдану

У місті почастішали напади на активістів Євромайдану.

Василь Берташ пообіцяв рівненським журналістам виконати їх вимоги

У Рівному відбувся журналістський протест під назвою "Алея побитих журналістів" на підтримку побитих колег у Києві

Ще одне місто на Рівненщині підтримало Євромайдан

4 грудня у м. Березне відбувся мітинг на підтримку загальнонаціональної акції протесту Євромайдану
Популярные новости