Новости Ровно / Общество / У Рівному медовий бум!
Немов бджоли на мед біля торговельного" />

У Рівному медовий бум!

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному медовий бум! Лікувальне солодке золото відтепер доступне багатьом рівнянам. У місті відкрився медовий ярмарок, на якому представлені найкращі сорти меду та продуктів бджолярства за низькими цінами.Немов бджоли на мед біля торговельного комплексу Чайка у Рівному збираються охочі до солодкого та корисного. Тут вже вкотре відкрився медовий ярмарок, на якому продукцію представляють мелітопольські підприємці.

Серед рівнян цінувальників меду багато. Тим більше підприємці пропонують його за низькими цінами - від 25 гривень.

На ярмарку представлено більше десятка різновидів смачного меду високої якості. Втім, окрім різноманіття меду, підприємці пропонують рівнянам і продукцію бджільництва. На неї, кажуть попит особливий.

Медовий ярмарок у Рівному працюватиме майже тиждень з 7 до 12 липня. Щодня, з 9 години ранку і до 17.00, усі охочі зможуть там придбати собі не лише смачного меду, але й чудову природну альтернативу лікарським препаратам.

08 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному відбувся ярмарок вакансій

У Рівненському міському центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій «Робота для тебе». На захід були запрошені як безробітні та особи з обмеженими фізичними можливостями, так і роботодавці.

Долар розпочав тиждень зі зростання

Сьогодні міжбанк відкрився зростанням "зеленого" до 12,1 гривні.

Рівненські підприємці просять відмінити утилізаційний збір

Скасувати утилізаційний збір та акциз на переобладнання транспортних засобів, а себто підтримати відповідний законопроект просять Верховну Раду підприємці Рівненщини.

100 годин щастя пропонують рівнянам в обласній бібліотеці

У важкий час знайти своє щастя у мирі та спокої літератури й мистецтва пропонують рівнянам учасники літературного клубу "Співрозмовник". Сьогодні, напередодні Міжнародного дня щастя вони провели в

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.
Популярные новости