Новости Ровно / Общество / Рівненщина починає відмовлятись від розваг під час АТО

Рівненщина починає відмовлятись від розваг під час АТО

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Враховуючи трагічні події, що відбуваються щодня в Україні, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія Здолбунівської районної ради прийняла рішення про обмеження проведення розважальних заходів на території Здолбунівського району під час антитерористичної операції на сході України.


Було вирішено рекомендувати органам місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності обмежити під час проведення АТО на сході України проведення розважальних заходів на території району та звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та в громадському транспорті. Контроль за виконанням рішення покладено на голів територіальних громад району.
01 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Апеляційний суд повернув Рівненській райраді делеговані райдержадміністраці ...

27 січня 2014 року Рівненська районна рада прийняла рішення, яким повернула собі усі повноваження делеговані районній державній адміністрації. Необхідність такого кроку була викликана

6 квітня у Рівному завершиться опалювальний сезон

Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Володимир Хомко хоче провести реформу місцевого самоврядування

Як правильно провести реформу місцевого самоврядування в Україні знає міський голова Рівного. Володимир Хомко навіть зібрав прес-конференцію з цього приводу. Адже перед цим радився з іншими міськими

Обласна рада - єдиний легітимний орган державної влади на території Рівненщ ...

Швидко і без суперечок засідала сьогодні Рівненська обласна рада. Депутати оголосили: саме вони - єдиний легітимний орган державної влади на території Рівненщини. Не обійшлося і без політичних заяв.

Рівненська Народна Рада опинилась поза законом

Рівненська прокуратура оскаржилаоскаржити в суді рішення Рівнеради пр законність Народної Ради.
Популярные новости