Новости Ровно / Происшествия / Рівненський льонокомбінат позбувся 180 тисяч доларів. Кошти викрали хакери
Подія сталася ще минулої середи. Тоді працівники льонокомбінату перерахували кошти для своїх партнерів аби розрахуватися за придбану сировину. Втім до місця призначення майже два" />

Рівненський льонокомбінат позбувся 180 тисяч доларів. Кошти викрали хакери

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненський льонокомбінат позбувся 180 тисяч доларів. Кошти викрали хакери Зламавши пароль електронної скриньки підприємства.Подія сталася ще минулої середи. Тоді працівники льонокомбінату перерахували кошти для своїх партнерів аби розрахуватися за придбану сировину. Втім до місця призначення майже два мільйони гривень не дійшли і рівненське підприємство їх також втратило.

Через два дні працівники льонокомбінату помітили зникнення коштів. Кажуть, шахраї діяли дуже професійно. Вже встановлено, що викрадені гроші знаходяться у банку Словаччини. Тамтешня міліція відкрила кримінальне провадження та заморозила рахунок у фінустанові. Ведеться розслідування й у Рівному.

Власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк сподівається, що гроші підприємству повернуть. Адже сума не мала і її відсутність може вплинути на роботу. Про закриття мова не йде, але певні корективи у процес виробництва можуть бути внесені.

25 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Понад 600 тисяч гривень перерахували рівненським військовим

Понад 600 тисяч гривень перерахували військовим Оперативного командування Північ підприємці та організації області. Акцію військові оголосили ще 17 березня тоді ж і відкрили рахунок у банку.

У Рівному з банкомату викрали майже 300 тисяч гривень

У міліції думають, що банкомат пограбували люди, які знали, що там знаходиться така велика сума грошей.

Рівнянка віддала вісім тисяч гривень псевдоміліціонерам і прийшла у міськві ...

Там їй повідомили, що чоловіка тут нема і ніякої дтп за його участі не зафіксовано. Жінка зрозуміла, що її ошукали.

На Здолбунівщині шахрайка виманила у пенсіонерки 10 000 гривень

Невідома жінка розповіла 80-річній пенсіонерці з села Мала Мощаниця, що в державі проходить грошова реформа і всі заощаджені кошти потрібно віддати, адже потім їх повернуть сторицею.

Рівненський льонокомбінат страйкує

Рівненський льонокомбінат страйкує. Сьогодні підприємство зупинило свою роботу на годину. В такий спосіб кілька сотень текстильників долучилися до загальнодержавного попереджувального страйку. Кажуть