На Рівненщині досі не знайшли в’язня, який два місяці тому втік з колонії

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині досі не знайшли в’язня, який два місяці тому втік з колонії Нагадаємо, у квітні місяці 19-річний Володимир Рокецький зник із Дубенської виховної колонії. Він перебував за межами об’єкта, що охороняється.Його та ще одного засудженого ввечері працівники закладу вивели за межі колонії для годування тварин. Хлопець відпросився до вбиральні і втік.

Вже два місяці тривають пошуки Володимира Рокецького, але поки вони результатів не дали. Юнак був засуджений за крадіжки. Вже два роки провів у колонії. Влітку цього року мав вийти на волю. Володимир родом із села Старе місто, що на Тернопільщині.


Правоохоронці просять відгукнутися всіх хто бачив втікача. На вигляд Володимиру 19 років, середнього зросту, очі карі, має три татуювання. У день втечі був одягнутий у чорні спортивні штани, кросівки та синю куртку – (робу). Всім кому відоме місце перебування молодика, телефонуйте за номером телефону 102.

17 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Засуджені Дубенської виховної колонії потерпають від насилля з боку працівн ...

Принаймні підстави так думати мають в обласній прокуратурі.

Допоможіть знайти рівнянина

Шевчук Віктор Володимирович,1960 року народження, мешканець обласного центру ще 22 квітня пішов з дому і до цього часу його місце перебування невідоме.

Допоможіть знайти рівнянина

Бірук Володимир Ананійович, 1967року народження, житель міста Рівне ще 26 лютого вийшов з дому і до цього часу не повернувся.
Популярные новости