На Рівненщині керівника профспілки судитимуть за підкуп

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно голови однієї з профспілкових організацій обласного центру за ч.3. ст.368-3 КК України (підкуп службової особи).

Установлено, що керівник профспілки, будучи службовою особою юридичної особи приватного права, отримав від мешканки Рівного неправомірну вигоду в сумі 3,4 тис. грн. за надання двох путівок в Моршинську міську лікарню на оздоровлення.


Кримінальне провадження, у якому прокуратура області здійснювала процесуальне керівництво досудового розслідування, направлено до суду для розгляду по суті. Інформує прес-служба прокуратури області.
05 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Вбивство... жертва жінка

На Рівненщині чоловік отримав термін 13 років за вбивство колишньої дружини.

Жителі Рівненщини заборгували аж 155,8 млн.гривень за комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2013р. населенням Рівненської області сплачено за житлово-комунальні послуги 487,2 млн.грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів.

Визначили кращих волонтерів Рівненщини

Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" вперше провів конкурс на визначення кращого волонтера року на Рівненщині.

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Працівники деревообробного підприємства на Рівненщині 9 місяців не отримува ...

За наслідками прокурорської перевірки діяльності одного із ТОВ, яке спеціалізується на деревообробці, встановлено, що його керівник, умисно, порушуючи законодавство про оплату праці, заборгував
Популярные новости
Loading...