Новости Ровно / Происшествия / На Рівненщині буревій на два тижні залишив людей без світла

На Рівненщині буревій на два тижні залишив людей без світла

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині буревій на два тижні залишив людей без світла Відчули себе як в анексованому Криму кілька родин у селі Великий Житин на Рівненщині. Вони вже декілька тижнів живуть без електроенергії та у стані ідеологічної війни. Причиною цього став сильний вітер, який зруйнував електроопору та посварив сусідів.Василь Ющук народився у цій хаті, що у Великому Житині. Тут пройшло його дитинство, виросли власні діти, а тепер і троє онуків зростають. 15 лютого сильний вітер вкотре поламав електроопору, і родина залишилася без світла.

Два тижні люди зверталися до сільського голови, та до енергетиків. Каменем спотикання став супротив сусіда. Той не захотів, щоб над його садком пролягали лінії електропередач.

Поки не було світла невістка з трьома дітьми поїхала до мами у Клевань. Василь же підраховує витрати на свічки, які стали головним атрибутом сільської хати.

Енерегетики про проблему знали, і виїжджали на місце, однак через погодні умови, роботи довелося відкласти.

По приїзду нашої знімальної групи, енергетики і справді відновили постачання електроенергії. Сподіваються, що подібних проблем більше не буде.

01 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

12 лютого – Свято Трьох Святих

Свято на честь трьох Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого встановлене в 1084 році.

Десять найспортивніших родин Рівного зійшлися у фіналі "Сімейних перегонів ...

Традиційний турнір цьогоріч мав пройти на міському катку, але погода в плани організаторів внесла свої корективи. Незважаючи на те, що це були змагання, без подарунків додому ніхто не пішов.

Чергові відключення електроенергії у Рівному:

В зв'язку з ремонтом ліній електропередач:

У селі на Рівненщині воюють за частину дороги

Дорога до Європи у селі Біла Криниця рівненського району застопорилася на вулиці Приходька. Тут вже декілька років поспіль, як у старих українських традиціях, сусіди не можуть поділити землю. Родина

У Рівному школярам розказують, як живуть люди з обмеженими фізичними можлив ...

Хто такі люди з обмеженими фізичними можливостями, як вони живуть і чим займаються тепер знають і учні ліцею "Елітар". Там сьогодні провели урок толерантності для школярів 8 та 10 класів. У ліцей