Новости Ровно / Происшествия / У Рівному працює міністерська комісія по з'ясуванню обставин загибелі Олександра Музичка

У Рівному працює міністерська комісія по з'ясуванню обставин загибелі Олександра Музичка

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному працює міністерська комісія по з'ясуванню обставин загибелі Олександра Музичка До нас приїхали ревізори. Ще вчора у місто прибула комісія з міністерства внутрішніх справ. Перевіряють обставини загибелі Олександра Музичка. Пресу до перевіряючих не пускають, та й офіційного підтвердження роботи цієї комісії немає. Однак наші журналісти дещо таки відшукали.Сьома вечора. Обласне управління міліції. На парковці аншлаг, у вікнах - світло. Охорону будівлі посилено. Приїхала комісія з міністерства. Шириться чутка, що у Рівному - перший заступник міністра внутрішніх справ. Ані офіційного підтвердження, ані спростування в будівлі на Хвильового 2 не дають. З власних джерел нам стало відомо: Євдокимова у Рівному немає, комісія є і працює чи не цілодобово. Сьогодні вранці тут опитували медиків, що констатували смерть Сашка Білого, вчора вночі - говорили з очевидцями подій.

До Рівного повернувся і директор міського центру Зайнятості, затриманий тієї ночі.

Події тієї ночі згадує неохоче. Все, що пам'ятає - стрілянина і страх. Очі розплющив лише за кілька годин після затримання, вже у столиці.

Цієї ночі до Рівного також повернувся і інший затриманий тієї ночі - Віктор Отупор. Вже сьогодні активісти правого сектора очікують повернення Віталія Вотави, який був того вечора з Сашком Білим. Хлопцеві суд обрав домашній арешт на 2 місяці. Ще двоє активістів правого сектора поки лишаються в ізоляторі тимчасового тримання служби безпеки України в столиці. Про їх долю та результати роботи міністерської комісії ми повідомимо вже згодом.

29 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Досі невідома доля двох активістів "Правого Сектора". Один з них, можливо ...

Досі лишається невідомою доля двох активістів "Правого Сектора", які зникли безвісти разом із спецгрупою під час подій ночі 24-25 березня.

Біля Рівного застрелили Сашка Білого [ФОТО з місця події]

За попередніми даними, лідер Правого сектору на Західній Україні Олександр Музичко отримав три кульових поранення - одне в ногу та два в області серця.

Хто з місцевих чиновники крав гроші на Рівненщині

Чи крали чиновники Рівненщини гроші - таким питанням останній місяць займалась спеціально створена депутатська комісія обласної ради. ЇЇ голова, Віктор Кривун, сьогодні на прес-конференції оприлюднив

Як у Рівному алкоголь після дванадцятої ночі продавали

Спільний рейд правоохоронців, журналістів, громадських активістів та представників Правого сектору виявив недобросовісних торговців. Останні незважаючи на рекомендації Рівнеради та

То навіщо ж ППСників Рівного відправили у Київ?

Мирного діалогу з мітингувальниками прагне влада. І збільшує контингент правоохоронців у столиці. Цієї ночі з Рівного до Києва відправили кілька десятків працівників патрульно-постової служби. Колеги