Працівниками Поліської митниці з початку року розглянуто більше 300 справ про порушення митних правил

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Посадовими особами Поліської митниці Держмитслужби з початку 2020 року розглянуто 314 справ про порушення митних правил. За результатами розгляду на правопорушників: у 290 справах накладено стягнень у вигляді штрафів на суму майже 14 млн.грн.; стягнуто штрафів на суму 900 тис.грн.; укладено 20 мирових угод, з яких 18 виконані; у 4 справах провадження припинено.

На розгляд до Рівненського міського суду з початку року направлено 213 справ про порушення митних правил на суму 68 млн. гривень.

Рівненським міським судом розглянуто 133 справи про накладення адміністративних стягнень, зокрема застосовано конфіскацій на суму більше 36 млн.грн. та накладено штрафів на суму більше 40 млн. гривень.
29 октября 2020 /
Источник: Поліська митниця Держмитслужби
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міжнародна взаємодія Поліської митниці з митними органами іноземних держав

Посадові особи Поліської митниці Держмитслужби співпрацюють з колегами з інших країн щодо обміну інформацією, щодо спільного контролю за проходженням товаропотоків.

Поліською митницею протягом 2020 року виявлено більше 600 фактів порушень м ...

Наповнення бюджету, боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил є головними завданнями, які стоять перед усіма митними органами Держави.

Від погашення податкового боргу бюджет отримав 16,7 мільйонів гривень

З початку року за рахунок заходів, вжитих ДПІ у м. Рівному із забезпечення погашення податкового боргу, до бюджету надійшло 16,7 млн. грн., в т.ч. до Державного бюджету – 13,8 млн. грн.

Прокуратура: на користь громадян та держави стягнуто понад 18 млн грн

Завдяки ефективній представницькій діяльності органів прокуратури Рівненщини у 2014 році на користь громадян та держави стягнуто судами 18,2 млн грн. Реально виконано рішень судів, постановлених за

Сума позовів по судових справах перевищила 2,1 млрд. грн.

За статистикою Головного управління Міндоходів Рівненщини, в першому півріччі нинішнього року на розгляді в судах знаходилося 1635 справ, в яких предметом оскарження являлися рішення про нарахування
Популярные новости