Поліською митницею протягом 2020 року виявлено більше 600 фактів порушень митних правил

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Поліська митниця Держмитслужби повідомляє, що в результаті проведеної роботи у 2020 році до правоохоронних органів направлено 81 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину. Зокрема, 78 повідомлень до підрозділів ГУ Національної поліції України за ознаками злочину передбаченого частиною 4 статті 358 та 1 повідомлення за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України; 1 повідомлення до ГУ ДФС у Рівненській області за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 212; 2 повідомлення до Управління служби безпеки України в Рівненській області за ознаками злочину передбаченого частиною 1 статті 201 та частиною 1 статті 305 Кримінального кодексу України.

Щодо адміністративних правопорушень, то протягом 2020 року заведено 603 справи, вартість предметів порушення в яких склала майже 70 млн.грн. У 107 справах про порушення митних правил проведено тимчасове вилучення предметів правопорушення, вартість яких склала майже – 48 млн. гривень.

Разом з тим, здійснюються спільні заходи з правоохоронними органами, які направлені на недопущення незаконного вивезення лісоматеріалів. Протягом 2020 року складено 8 протоколів про порушення митних правил, за якими вилучено 161 кубоментр лісопродукції на загальну суму майже 2 млн.гривень.

В умовах карантинних обмежень співробітники Поліської митниці у повному обсязі виконують покладені на них обов’язки та стоять на сторожі економічної безпеки Держави.
29 октября 2020 /
Источник: Поліська митниця Держмитслужби
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Міжнародна взаємодія Поліської митниці з митними органами іноземних держав

Посадові особи Поліської митниці Держмитслужби співпрацюють з колегами з інших країн щодо обміну інформацією, щодо спільного контролю за проходженням товаропотоків.

Працівниками Поліської митниці з початку року розглянуто більше 300 справ п ...

Посадовими особами Поліської митниці Держмитслужби з початку 2020 року розглянуто 314 справ про порушення митних правил. За результатами розгляду на правопорушників: у 290 справах накладено стягнень

Перестрілку на Сарненщині кваліфікували як теракт

Слідчими управління УМВС в Рівненській області закінчено досудове розслідування у кримінальному проваджені за фактом перестрілки поблизу села Олексіївка Сарненського району, що сталося у травні

12 кримінальних проваджень порушили цьогоріч працівники відділу внутрішньої ...

Співробітники відділу внутрішньої безпеки ДФС у Рівненській області протягом 11-ти місяців 2014 року взяли участь у проведенні 169-ти службових перевірок та розслідувань, з яких у 64-х випадках

На Рівненщині виявили розкрадання бюджетних коштів на 16,8 млн. грн.

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів області цьогоріч легалізовано 16,8 млн. грн.
Популярные новости