Новости Ровно / Происшествия / У Рівному епідемічний поріг по грипу та ГРВІ перевищений удвічі

У Рівному епідемічний поріг по грипу та ГРВІ перевищений удвічі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному епідемічний поріг по грипу та ГРВІ перевищений удвічі Нагадаємо, на минулому тижні Рівне переступило епідемічний поріг грипу та ГРВІ. На цьому тижні кількість хворих не зменшилась і зросла в 1,8 раз, повідомляють у «Рівненському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України».

За словами завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень Юлії Герасимчук з 16 до 22 грудня захворіло 4578 рівнян, тоді як на минулому тижні було – 2536.

– Інтенсивний показник склав 1859,3 на 100 тис. населення. Серед захворівши 70 % діти – 3201. У порівнянні з попереднім тижнем відбулось зростання захворюваності в 1,8 раз. Госпіталізовано 160 осіб, серед них 120 дітей. Спостерігається перевищення епідемічного порогу в 2 рази. Летальних випадків, викликаних грипом, не зареєстровано. Введено обмежувальні заходи, припинено навчання загальоосвітніх навчальних закладах. Проводиться щоденний оперативний моніторинг захворюваності на ГРІ, – повідомила Юлія Герасимчук.

Для профілактики захворювань на грип та ГРВІ необхідно дотримуватись наступних правил: частіше бувати на свіжому повітрі, тепліше одягатися в холодну пору року, регулярно провітрювати приміщення, дотримуватись правил здорового способу життя. При виникненні будь-яких симптомів захворювання необхідно негайно звертатись до закладів охорони здоров’я для отримання кваліфікованої медичної допомоги, не лікуватись самостійно.
24 декабря 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Карантин оголошено у десяти районах та двох містах Рівненщини

Карантинні заходи у школах, у зв’язку з високим рівнем захворюваності дітей на грип та ГРВІ, запроваджено відсьогодні у Гощанському та Рівненському районах.

Грип на порозі: канікули школярам, ймовірно, продовжать

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ наближається до епідпорогового рівня, кажуть у санепідемслужбі. Тому ймовірно, що канікули школярам продовжать.

Дві третини хворих на грип та ГРВІ на Рівненщині - діти

За даними Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області, за минулий тиждень на Рівненщині на грип та гострі респіратарно-вірусні інфекції захворіло 6718 осіб.

У Рівному працює «гаряча лінія» з питань профілактики грипу та ГРВІ

При управлінні охорони здоров’я РОДА працює «гаряча лінія» з 9.00 до 17.00 ( щоденно, окрім вихідних) з питань профілактики грипу та ГРВІ за участю спеціалістів УОЗ та обласного центру здоров’я.

На Рівненщині зареєстровано більше 5 тисяч хворих на грип

В області спостерігається сезонний рівень захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції.
Популярные новости