Новости Ровно / Происшествия / У Рівному помер відомий дитячий хірург

У Рівному помер відомий дитячий хірург

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
5 лютого не стало завідувача відділення планової хірургії Рівненської обласної дитячої лікарні, відомого в рівному хірурга Валерія Костянтиновича Худова.

Про цю трагічну подію повідомили на сторінці РОДЛ у Фейсбуці.

– Важко порахувати, скільком пацієнтам він допоміг, скількох врятував від смерті і скільки важких хвороб переміг, – пишуть там. – Але стався реванш і важка хвороба перемогла його. Він не був стандартною людиною. Це був самородок, який оперував хірургічними інструментами в операційній, як жонглер у цирку. Операції під його керівництвом виконувалися швидко і з ним в команді колеги почувалися впевнено. Якщо комусь із співробітників потрібно було оперувати родичів, більшість намагалася потрапити до нього.

Валерій Костянтинович помер на 69-му році життя. Проте залишились його учні, які продовжать справу свого вчителя і безмежна вдячність рівнян. Адже його руки та досвід зберегли здоров’я і навіть життя багатьом маленьким пацієнтам обласної лікарні.
09 февраля 2016 /
Источник: Неля ЗАБОЛОТНА
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова Рівного Володимир Хомко провідав у лікарні рівненського кібо ...

У рідних стінах, навіть якщо це стіни лікарні рідного міста, все ж набагато краще. ніж було в Дніпропетровській лікарні та в інституті Мечникова, — так сказав про свої перші відчуття у міській

Рівне знову прощатиметься з героєм

24 січня в зоні АТО раптово помер водій рівненської «швидкої» Олександр Юхимчук, 1973 року народження.

6 цивільних медиків Рівненщини поїхали на Схід

Шість цивільних медичних працівників, серед яких - стоматолог, анестезіолог, хірург та фельдшери, поїхали з нашої області на Схід.

Сьогодні, 12 лютого, - річниця смерті екс-мера Рівного Віктора Чайки

12 лютого 2008 року у 67-річному віці помер колишній міський голова Рівного Віктор Чайка. Керуванню обласним центром він присвятив майже 20 років свого життя.
Популярные новости