Новости Ровно / Происшествия / Грабіжники залізли у Воскресенський собор

Грабіжники залізли у Воскресенський собор

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У верхньому храмі Свято-Воскресенського собору в день мучениць Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії не правили святої літургії. У ніч на середу храм обікрали. Тож у церкві працювали слідчі та криміналісти.

Не стільки цінне те, що вкрали, більше наробили шкоди, – з прикрістю в голосі розповідає протоієрей Василь Рудніцький, прес-секретар Рівненської єпархії УПЦ КП. Він править Службу Божу в Воскресенському і теж отримав збиток від крадіжки. – Забрали три священицькі хрести з облачення. Вони красиві, та не золоті. Мій коштував три роки тому тисячу вісімсот гривень, а найдорожчий із пропажі – приблизно три з половиною тисячі. Забрали два хрестильні ящики. Зламали храмову карнавку, інкрустовану скриньку для пожертв парафіян. Там, звісно, мали бути гроші, та скільки їх було, ніхто не знає.

Побачив вранці, що у церкві похазяйнували злодії, церковний староста. Він же і викликав міліцію. У храмі все було розкидано: свічки, богослужебні книги, чаші, облачення. Святотатці відкрили Царські Врата й шукали, чим би то розжитися в Свята Святих, у вівтарі. Священики навіть спочатку вирішили, що їх також зламали. Але Бог милував…

Церковні злодії залізли в храм через маленьку шибку, частинку круглого вікна попід самісіньким склепінням. Собор наразі ремонтують до його 120-річчя, тож зовні коло стін ще залишилися риштування. Всередину спустились по вірьовці, якою будівельники піднімають відра.

А хто ті злодії, що не злякалися гріха, міліція повинна з’ясувати. У центрі міста в нас вночі завжди освітлення, як удень видно. Все, що відбувається навколо Воскресенського, фіксують камери відеоспостереження двох торговельних центрів. То будемо сподіватися, що злодюг міліція знайде.
Сергій СНІСАРЕНКО
01 октября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Православні збудують новий храм

Він з'явиться у селі Білогородка, що в Дубенському районі.

На Дубенщині вандали обікрали церкву

Днями до правоохоронців за допомогою звернувся настоятель православної церкви Київського патріархату села Привільне Дубенського району та повідомив про те, що в ніч на 21 листопада з церкви невідома

На новій церкві в Гурбах встановили 80-кілограмовий хрест

Дерев’яну церкву Воскресіння Христового в урочищі Гурби Здолбунівського району звела за 3 місяці родина місцевих будівельників. Інші четверо майстрів з Почаєва зробили купол на храмі.

Хто і навіщо «мінував» вокзал у Рівному?

У цю неділю робота залізничного вокзалу понад годину була паралізована. З його приміщення, перону й території навколо евакуювали пасажирів і персонал, натомість все ретельно «прочесали»

Вісім церков Рівного отримають гроші з міського бюджету

Загалом на них планують витратити з бюджету розвитку міста 430 тисяч гривень. Про це пише ((http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=52931)(Рівне Вечірнє)).
Популярные новости