Новости Ровно / Происшествия / Дорога на продаж: поблизу Рівного селяни повстали проти сваволі шляховиків

Дорога на продаж: поблизу Рівного селяни повстали проти сваволі шляховиків

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Мешканці села Колоденка, що в Рівненському районі, нарікають на неякісний ремонт доріг у населеному пункті. Мовляв, на це було виділено 200 000 гривень, натомість замість нормального покриття жителі Колоденки отримали тонку та криву дорогу. Влада району про проблему знає, але каже, що вплинути на це ніяк не може.

Як розповіли мешканці Колоденки, вони тривалий час чекали, доки дорогу таки почнуть ремонтувати. У результаті вийшла тонке криве покриття, зроблене без відповідної техніки та матеріалів, які мали бути за кошторисом. Адже насправді, за словами самих робочих, які займалися ремонтом, привезли три машини асфальту і стільки ж щебеню.
Окрім того, колоденчани кажуть, що за визначену плату облаштували заїзд одному мешканцю саме тоді, коли ремонтували дороги за державні кошти. Жителі викликали міліцію і написали заяву, що відбувається розкрадання державних коштів.

Як повідомив голова Рівненської райради Володимир Пилипчук, про конфліктну ситуацію, яка виникла навколо ремонту дороги в Колоденці, владі району відомо. Втім, фактично ніяких важелів впливу на це немає.
Дорога на продаж: поблизу Рівного селяни повстали проти сваволі шляховиків
- Ми написала звернення у прокуратуру, адже не в нашій компетенції проводити перевірки. Зараз цим питанням займається прокуратура.
Знає про пробеми з ремонтом дороги і голова Рівненської РДА Віталій Стельмах. Проте каже, що про це йому доповіли його заступники, а безпосередньо до нього звернень від мешканців не надходило.

- Кошти на ремонт дороги мали виділяти з обласного бюджету. Замовником ремонту і розпорядником коштів була сільська рада. Те, що залежить від нас, ми зробили - відповідний запит направили. Тому це питання - до сільської ради, - каже Віталій Стельмах.
07 сентября 2015 /
Источник: vse.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному продовжують ремонт дороги на вулиці Гагаріна

Працівники Рівнеавтошляхбуду продовжують ремонтувати автомобільну дорогу по вулиці Гагаріна. В цілому вартість робіт, як повідомили з прес-служби облдержадміністрації, становитиме близько одного

108 млн. гривень виділили для ремонту та будівництва доріг у Рівненській об ...

Сьогодні постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків погодила, які саме шляхи ремонтуватимуть.

Чи врятує золотий батон рівненські дороги?

У Рівному розпочався збір коштів для ремонту доріг на перехресті вулиць Київської, Данила Галицького та Костромської. Зважаючи на те, що державне казначейство гроші затримує, зібрати необхідну суму

Зима прийшла, а нового асфальту у Рівному так і нема

Верхній шар асфальту зняли на вулиці Соборній від Будинку офіцерів до вулиці Старицького та на перехресті вулиць Київська і Данила Галицького. Нагадаємо, роботи з поточного ремонту вулиці Соборної

У селі на Рівненщині воюють за частину дороги

Дорога до Європи у селі Біла Криниця рівненського району застопорилася на вулиці Приходька. Тут вже декілька років поспіль, як у старих українських традиціях, сусіди не можуть поділити землю. Родина
Популярные новости