Новости Ровно / Происшествия / Аварійну вежу охоронятимуть

Аварійну вежу охоронятимуть

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На території Палацу дітей та молоді, а точніше біля музичної школи № 2 є вежа, яка на сьогодні не обліковується на балансі жодного підприємства. Власник її невідомий, а споруда потроху руйнується.

Біда не тільки у цьому. З недавніх пір вежу облюбували підлітки, які постійно вилазять на неї і можуть покалічитися. На черговому засіданні міськвиконкому вирішили, що далі це неподобство тривати не може. Якщо власника немає, місто візьме споруду під свою опіку.

За поданням позовної заяви органів місцевого самоврядування та за рішенням суду вежу можуть передати у власність міста, але щоб переоформити право власності має пройти рік.

-Як тільки місто отримає право власності на цю вежу – будемо її ремонтувати, – запевнив міський голова. – Але так як ця споруда аварійна і несе загрозу для дітей, то ми поки що домовилися з альпіністами, які візьмуть на себе її охорону.

Міська влада вирішила укласти договір збереження із туристично-спортивною спілкою «Рута». До того, поки право власності не буде оформлене належним чином, і місто не зможе приступити до реставраці вежі, вона буде знаходитись на збереженні цієї організації.
15 июля 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

За позовом Генпрокуратури у власність держави повернуто майже 1,5 тис. км. ...

Прокуратура Рівненської області відстояла у суді право власності держави на частини нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова.

Як у Рівному парк біля ПДМу знову прибирали

Зробимо Рівне найчистішим містом України! Саме з таким гаслом пройшов ще один суботник, який 12 липня провели організатори проекту «Чисте місто». На прибирання паркової території біля Палацу дітей та

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Чому у Дубні не працює єдиний на все місто громадський туалет?

У Дубно закрився єдиний у центрі міста туалет. Це обурило місцевих жителів, які спочатку зверталися до міського голови а потім і до журналістів. Все - через заборгованість власника вбиральні

Прокуратура вимагає повернути у власність держави майже 1,5 тис км нафтопр ...

Прокуратура Рівненської області відстоює у Вищому господарському суді України право власності держави на частини нафтопроводів «Самара-Західний напрямок» і «Грозний-Армавір-Трудова».
Популярные новости