Новости Ровно / Происшествия / Співробітники УСБУ затримали інформатора т.зв. «ДНР»

Співробітники УСБУ затримали інформатора т.зв. «ДНР»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Оперативна група УСБУ в Рівненській області у с. Максимільянівка Мар’їнського району Донецької області затримала інформатора т.зв. «ДНР», який працював молодшим інспектором виправної колонії.

Встановлено, що 40-річного мешканця Донеччини у листопаді 2014 року завербував член диверсійно-розвідувальної групи терористичної організації «ДНР» на прізвисько «Малий». Бойовик спочатку особисто телефонував чоловіку та цікавився настроями місцевого населення, розпитував його про місця дислокації військової техніки, артилерії ЗС України та чисельності військовослужбовців у районі.

Згодом «Малий» поставив мешканцю Донеччини завдання систематично повідомляти йому розвіддані. У разі відмови бойовик погрожував фізичною розправою над його родиною.

Із службовим посвідченням інспектора Селидівської виправної колонії інформатор вільно пересувався територією району та протягом грудня 2014 року – січня 2015 року збирав і передавав «Малому» розвідувальні дані через мобільний зв’язок. Отриману інформацію терористи використовували для ведення артилерійських обстрілів населених пунктів.

Затриманому оголошено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
16 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Співробітники УСБУ в Рівненській області затримали контрабандиста прекурсор ...

Співробітники Служби безпеки України викрили та припинили протиправну діяльність громадянина України, який контрабандним шляхом намагався ввезти до України прекурсор – псевдоефедрин.

У Рівненській області судитимуть контрабандиста, який постачав в Україну пр ...

Слідчим відділом УСБУ у Рівненській області завершено розслідування кримінального провадження стосовно мешканця м.Рівне, який контрабандним шляхом намагався перемістити до України прекурсор –

Мешканця Рівненщини судитимуть за контрабанду старожитностей

Слідчим відділом УСБУ у Рівненській області завершено розслідування кримінального провадження стосовно місцевого жителя, який намагався вивезти контрабандним шляхом з України п’ять старовинних монет.

Мешканця Рівненщини судитимуть за контрабанду наркотиків

Слідчим відділом УСБУ в області завершено розслідування кримінального провадження стосовно 19-річного юнака, який намагався вивезти контрабандним шляхом з України до Республіки Білорусь наркотичні

У Рівненській області СБУ затримала контрабандиста наркотиків

У Рівненській області СБУ попередила контрабанду наркотичних засобів з України до Республіки Білорусь.
Популярные новости