Новости Ровно / Происшествия / У Рівному шахраї вимагають гроші у підприємців, видаючи себе за податківців

У Рівному шахраї вимагають гроші у підприємців, видаючи себе за податківців

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Керівництво Державної податкової інспекції у м.Рівному ГУ Міндоходів у Рівненській області повідомляє про шахрайські дії невідомих осіб, які продовжують вимагати гроші у підприємців, видаючи себе за податківців.

Так, з телефонного номеру 098 993 8080 шахраї телефонують суб’єктам господарювання, представляючись керівництвом податкової інспекції і вимагають гроші, зокрема для «вирішення питань з перевіркою». Кошти пропонують перераховувати на карткові рахунки.

В зв’язку з цим, у разі отримання інформації щодо таких шахрайських дій, просимо терміново повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДФС у Рівненській області за телефонами: 692-607, 692-645, 692-578, 692-575, або за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 12, або телефонувати за номером 102.

Шановні суб’єкти господарювання, щоб уникнути небезпеки та не стати жертвою шахраїв, будьте обачними!
08 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюдже ...

Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

У Рівному шахраї вимагають гроші у підприємців, видаючи себе за податківців

Керівництво Державної податкової інспекції у м.Рівному ГУ Міндоходів у Рівненській області повідомляє про шахрайські дії невідомих осіб, які вимагають гроші у підприємців, видаючи себе за податківців.

Платникам податків – оперативна інформація про оподаткування

У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби – «ЗІР» для платників податків створено комфортні умови пошуку інформації з питань оподаткування, митної справи та

Cім'ям військовослужбовців, які загинули під Волновахою, зарахували гроші

Cім'ям військовослужбовців, які загинули під Волновахою, зарахували гроші

Працівники Інспекції з питань захисту прав споживачів на Рівненщині вимагал ...

Підприємці платили гроші за зменшення розмірів штрафів та не включення до планів перевірок Інспекції. Таку протиправну діяльність викрили працівники УСБУ.
Популярные новости