У Рівному шахраї вимагають гроші у підприємців, видаючи себе за податківців

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Керівництво Державної податкової інспекції у м.Рівному ГУ Міндоходів у Рівненській області повідомляє про шахрайські дії невідомих осіб, які продовжують вимагати гроші у підприємців, видаючи себе за податківців.

Так, з телефонного номеру 098 993 8080 шахраї телефонують суб’єктам господарювання, представляючись керівництвом податкової інспекції і вимагають гроші, зокрема для «вирішення питань з перевіркою». Кошти пропонують перераховувати на карткові рахунки.

В зв’язку з цим, у разі отримання інформації щодо таких шахрайських дій, просимо терміново повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДФС у Рівненській області за телефонами: 692-607, 692-645, 692-578, 692-575, або за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 12, або телефонувати за номером 102.

Шановні суб’єкти господарювання, щоб уникнути небезпеки та не стати жертвою шахраїв, будьте обачними!
08 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюдже ...

Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

У Рівному шахраї вимагають гроші у підприємців, видаючи себе за податківців

Керівництво Державної податкової інспекції у м.Рівному ГУ Міндоходів у Рівненській області повідомляє про шахрайські дії невідомих осіб, які вимагають гроші у підприємців, видаючи себе за податківців.

Платникам податків – оперативна інформація про оподаткування

У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби – «ЗІР» для платників податків створено комфортні умови пошуку інформації з питань оподаткування, митної справи та

Cім'ям військовослужбовців, які загинули під Волновахою, зарахували гроші

Cім'ям військовослужбовців, які загинули під Волновахою, зарахували гроші

Працівники Інспекції з питань захисту прав споживачів на Рівненщині вимагал ...

Підприємці платили гроші за зменшення розмірів штрафів та не включення до планів перевірок Інспекції. Таку протиправну діяльність викрили працівники УСБУ.
Популярные новости
Loading...