Новости Ровно / Происшествия / Шахраї додумалися збирати гроші від імені міської ради

Шахраї додумалися збирати гроші від імені міської ради

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сім разів перевірте тих людей, котрі стукають до ваших квартир, перш ніж віддавати їм гроші.

Минулого тижня у різних кінцях міста були помічені люди, котрі ходили по квартирах і пропонували мешканцям здавати гроші на зовнішнє утеплення їхніх будинків. Виявляється, шахраї – люди недурні. Вони читають газети і черпають з них потрібну інформацію. Оскільки наша газета писала про можливість для мешканців багатоквартирних будинків встановити теплові лічильники чи зовні утеплити стіни на паях з міським бюджетом, то аферисти цією інформацією вирішили скористатися з метою наживи.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому Василь Росовський розповів нашому кореспондентові, що ці збирачі грошей приходили й до нього. Він їх прогнав, але ж вони пішли далі в пошуках більш легковірних жертв. До міськвиконкому із запитами про цих збирачів уже телефонувало немало мешканців Рівного.

Що потрібно знати людям, у чиї двері постукають відвідувачі з пропозицією здати гроші на утеплення будинку? Про це ми запитали міського голову Рівного Володимира Хомка.

– До міської влади почали звертатись мешканці Рівного, до яких приходили нібито представники міських структур із пропозицією зібрати в будинку кошти, бо вони будуть робити утеплення будинку, – розповів Володимир Хомко. – Хочу з цього приводу заявити: нікого місто не уповноважувало проводити такі переговори. Очевидно, що це аферисти, які зберуть гроші і з ними втечуть. Насправді, щоб зробити цю справу грамотно, законно і без фінансових збитків, прошу всіх, хто має бажання утеплити будинок за підтримки міської програми, звертатися або в управління житлово-комунального господарства за телефоном 26-66-26, або до мене особисто на мій сайт www.khomko.rv.ua. Нікого, крім управління житлово-комунального господарства, ми не уповноважували на такі переговори, а тим більше – на збір коштів.

Людмила МОШНЯГА
20 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівняни пікетували ЖКП "Перспективне"

Понеділок у Рівному розпочався з пікету житлово-комунального підприємства "Перспективне". Мешканці будинків, які обслуговує це ЖКП прийшли з вимогами до комунальників.

У Рівному нанесуть 40 кілометрів розмітки

Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому провело тендер на нанесення та відновлення дорожньої розмітки на вулицях Рівного.

Як Рівне витрачало й заробляло гроші у 2013 році

Відзвітуватися перед рівнянами за витрачені минулоріч кошти вирішили міські чиновники. Так працівники фінансового управління розказали, якими грошовими потоками володіло місто у 2013 році та куди їх

У Рівному мешканці будинку на Соборній сваряться з орендарями ... підвалу

На сесії міської ради у п’ятницю, 14 лютого 2014 року, до міського голови звернулася група мешканців будинку, що знаходиться за адресою вул. Соборна, буд. 57 з приводу, що у підвалі їхнього будинку

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства
Популярные новости