Новости Ровно / Происшествия / На вулиці Кіквідзе відбувається протистояння місцевих мешканців з будівельниками

На вулиці Кіквідзе відбувається протистояння місцевих мешканців з будівельниками

Вы согласны с этим?:
(голосов: 3)
Через будівництво магазину на місці колишнього кіоска просто під вікнами будинку №18-а по вулиці Кіквідзе у Рівному місцеві мешканці розпочали акцію протесту ще в суботу.

Вони перекрили рух на вулиці і через це зупинилися тролейбуси та весь транспорт. Через перекриття вулиці було утруднено під’їзд до сільськогосподарського ярмарку на вулиці Набережній. Міліція, яку викликав до місця події міський голова Рівного Володимир Хомко, справитися з ситуацією не змогла. Люди розійшлися тільки завдяки зусиллям «Правого сектора» та отримавши обіцянку, що будівництво припинять.

Проте сьогодні воно відновилося ще з ночі. Тому на місці події у ці хвилини чекають викликаного протестувальниками бульдозера, який має знести розпочате будівництво.

Тим часом сьогодні зранку міський голова Рівного пообіцяв розглянути питання на сесії і накласти мораторій на будівництво. Якщо забудовник не погодиться припинити його сьогодні, то для вирішення питання про мораторій збереться позачергова сесія, пообіцяв міський голова.
20 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Мешканці вулиці Кіквідзе висловилися за нову назву

Виконуючи завдання міського голови Рівного Володимира Хомка, працівники ЖКП «Сонячне» провели опитування мешканців привокзальної вулиці, що нині носить ім’я Васо Кіквідзе...

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Керівники ЖКП звітуватимуть на сесії Рівнеради

Вже під час наступної сесії Рівнеради начальники місцевих ЖКП звітуватимуть перед депутатами.

Двох суперечливих автозаправних станцій у Рівному не буде

Принаймні поки що. Таке рішення наразі ухвалив Рівненський міський суд. Нагадаю, справа про будівництво двох автозаправних станцій у Рівному стала скандальною ще у 2012-му році. Тоді на вулицях

У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.
Популярные новости