Новости Ровно / Происшествия / У суботу залізничний вокзал Рівного знову «мінували»

У суботу залізничний вокзал Рівного знову «мінували»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На щастя, це був тільки «фейк» по телефону.

Начальник Рівненського залізничного вокзалу Олександр Мулявка втомився вже розповідати, що в суботу десь за двадцять до сьомої вечора в слухавку довідки доволі невиразний чоловічий голос погрозливо сказав, що у приміщенні вокзалу – міна.

Та як би там насправді не було, екстрені служби мусили провести всі необхідні надзвичайні заходи, аби вбезпечити людей. Людей з приміщення вокзалу евакуювали, сапери понад півтори години перевіряли там кожну шпарку, а поїзди, хоч їхній графік вдалося не зірвати, прибували й відправлялися з перонів Ковельського парку.

Якщо горе-мінера зловлять, то він може отримати до восьми років ув’язнення. Сидітиме без телефону та веселощів.

Сергій СНІСАРЕНКО
15 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Хто і навіщо «мінував» вокзал у Рівному?

У цю неділю робота залізничного вокзалу понад годину була паралізована. З його приміщення, перону й території навколо евакуювали пасажирів і персонал, натомість все ретельно «прочесали»

Директор рівненського парку Шевченка написав заяву на звільнення

Про це у ФБ повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук.

У Рівному з пожежі у новобудові евакуювали кількох людей

Приміщення було настільки задимлене, що мешканці не могли самостійно покинути багатоповерхівку. За таким сценарієм пройшли навчання у рівненських надзвичайників.

Як працюють оперативні служби у Рівному

Рівне майже порожнє. У місті відсутні затори, значно поменшало перехожих. Мешканці обласного центру зізнаються – їм лячно через події у країні. Аби якось заспокоїти жителів Рівного, програма Патруль

То навіщо ж ППСників Рівного відправили у Київ?

Мирного діалогу з мітингувальниками прагне влада. І збільшує контингент правоохоронців у столиці. Цієї ночі з Рівного до Києва відправили кілька десятків працівників патрульно-постової служби. Колеги
Популярные новости