Новости Ровно / Происшествия / У Рівному вирішили, як боротися з шахраями, які збирають гроші "на армію"

У Рівному вирішили, як боротися з шахраями, які збирають гроші "на армію"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному вирішили, як боротися з шахраями, які збирають гроші "на армію" Єдиний координаційний центр для допомоги військовим від сьогодні запрацював на Рівненщині. Він об'єднав волонтерів та представників влади. Ідея об'єднання виникла не на рівному місці. Кажуть, таким чином зможуть ефективніше допомагати військовим з Рівненщини, які нині воюють у зоні антитерористичної операції.Від 29 липня у Рівному діє координаційний центр допомоги військовим. Він об'єднав представників влади та волонтерів, які вже займалися збором необхідних речей військовослужбовцям з нашої області. Єдиний центр допоможе координувати діяльність усіх тих, хто готовий допомагати забезпечувати військових.

Про необхідність існування єдиного центру, а також єдиної символіки для збору допомоги говорять і волонтери. Перші білборди та сітілайти з цієї серії вже розміщені у Рівному. Крім того волонтери "Допомога армії Рівне" отримають бейджики встановленого зразка завірені печатками органів влади. Кажуть, у першу чергу, це допоможе уникнути спекуляцій на темі збору грошей для військових. До того ж - не дасть працювати шахраям.

Продовжать розміщати продуктові кошики для збору допомоги і біля рівненських супермаркетів. Допомогу відправлятимуть адресно: батальйону чи роті. Від них і прийматимуть централізовано списки потреб.

Саме сюди рівняни зможуть приносити продукцію для військових. Окрім того, можна буде чітко вказати, якому саме підрозділу чи конкретному бійцю адресована передача. Відправляти їх у зону АТО будуть щотижня.

29 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині діятиме Координаційний центр допомоги силам АТО

Починаючи з 29 липня в Рівному збір всієї гуманітарної допомоги для військовослужбовців та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, відбуватиметься

На Рівненщині діятиме Координаційний центр допомоги силам АТО

Починаючи з 29 липня в Рівному збір всієї гуманітарної допомоги для військовослужбовців та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, відбуватиметься

У Рівному шукають волонтерів для роботи у пунктах прийому допомоги

Група волонтерів "Допомога армії – Рівне" розширює свою роботу.

У Рівному влаштували патріотичний дитячий фестиваль на підтримку військових

Благодійний дитячий фестиваль на підтримку військовослужбовців, які нині перебувають в зоні антитерористичної операції проходить сьогодні у Рівному. Долучилися до нього чимало рівнян.  

У Рівному шукають волонтерів для армії

Група волонтерів "Допомога армії - Рівне" відкриває пункти збору допомоги військовим на базі рівненських ЖКП. Про це повідомив журналіст Юрій Дюг.
Популярные новости